سنگ و فلز گرانبها

سند ملی توسعه صنعت گوهرسنگ کشور ابلاغ شد/ایمیدرو؛ مسئول دبیرخانه ستاد و شورای راهبری صنعت گوهرسنگ

سند ملی توسعه صنعت گوهرسنگ کشور ابلاغ شد/ایمیدرو؛ مسئول دبیرخانه ستاد و شورای راهبری صنعت گوهرسنگ
پایگاه خبری معدن نیوز -سند ملی صنعت گوهرسنگ کشور با همت سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) در هفت فصل تهیه و توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت مصوب و به سازمان های ذیربط، ابلاغ شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز - سند ملی صنعت گوهرسنگ کشور با همت سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) در هفت فصل تهیه و توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت مصوب و به سازمان های ذیربط، ابلاغ شد.
سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، مسئول دبیرخانه ستاد و شورای راهبری صنعت گوهرسنگ کشور معرفی شده است.
این سند استراتژی شامل سرفصل های "مطالعه محیط درونی صنعت و تعیین نقاط قوت و ضعف آن"، "مطالعه محیط بیرونی صنعت و تعیین فرصت ها و تهدیدهای آن"، "تحلیل ماتریس SWOT به منظور تعیین استراتژی ها در حوزه های مختلف صنعت"، "تدوین وضعیت مطلوب یا قابل دستیابی"، "تدوین اهداف ضمن رعایت SMART بودن آنها"، "تدوین برنامه ها و اقدامات عملی برای دستیابی به اهداف در هر حوزه" و "امتیازدهی و اولویت بندی استراتژی ها و برنامه ها" است.

ایمیدرو در نظر دارد ضمن هماهنگی با سایر سازمان های ذیربط دولتی و بخش خصوصی و کمک آنها، با اجرای استراتژی های تعریف شده، اقدام به انجام و اجرای برنامه های تدوین شده در این سند ملی کرده و راه توسعه این صنعت را هموار کند.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد