کارخانه تغلیظ سرباره مجتمع مس سرچشمه افتتاح شد

پایگاه خبری معدن نیوز -در مراسمی با حضور عباس علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و حسین مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، کارخانه تغلیظ سرباره مجتمع مس سرچشمه رفسنجان به بهره‌برداری رسید.

گزارش تصویری حضور هلدینگ «ومعادن» در نمایشگاه معدن و صنایع معدنی زاهدان

پایگاه خبری معدن نیوز -نمایشگاه معدن و صنایع معدنی ۴۰۲ زاهدان با حضور پررنگ گروه سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات برگزار شد.

رئیس موسسه یونیدرو در گفت و گو با معدن نیوز مطرح کرد:

برگزاری دوره‌های «فرآوری مواد معدنی» و «مدیریت اجرایی» توسط یونیدرو

پایگاه خبری معدن نیوز -رئیس موسسه یونیدرو روز دوشنبه ۱۹ تیرماه از افتتاح «نخستین مدرسه تابستانی معدن و صنایع معدنی کشور» خبر داد و گفت: در این مدرسه تابستانی دوره‌های جامع تخصصی برای فرآوری مواد معدنی و مدیریت اجرایی برای بخش معدن و صنایع معدنی برگزار می‌شود.

رییس خانه معدن:

موفقیت مس نتیجه عملکرد مدیریت کلان شرکت است

پایگاه خبری معدن نیوز -رییس خانه معدن ایران با تاکید براینکه موفقیت مس برگرفته از نگاه خاص و مدیریت کلان آن است، گفت: همانطور که شرکت مس خود را برای آینده دور آماده می کند، باید استراتژی خود را در بخش معدن نیز به این سمت و در راستای پیشرفت سوق دهیم.

صادرات بیش از ۱.۴ میلیون تنی میلگرد در ۱۰ ماهه ثبت شد

پایگاه خبری معدن نیوز - صادرات میلگرد در دوره ۱۰ ماهه امسال به رقم یک میلیون و ۴۸۸ هزار تن رسید و در مقایسه با مدت مشابه پارسال کاهش ۲۲ درصدی را ثبت کرد.

سید احمد معتمدی رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر:

انعقاد تفاهم‌نامه سه‌جانبه دانشگاه امیرکبیر، چادرملو و دانشگاه اردکان

پایگاه خبری معدن نیوز -سید احمد معتمدی رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم‌نامه سه‌جانبه دانشگاه امیرکبیر، چادرملو و دانشگاه اردکان به معدن‌نیوز گفت: در چارچوب همکاری‌های برنامه‌های دانشگاه جهت ارتباط با صنعت، خوشبختانه با رویکردی که دانشگاه صنعتی امیرکبیر داشته است پاسخ‌های خوبی در در چند ساله اخیر گرفتیم. به ویژه که امسال ما افزایش بسیار خوبی در شرایط صنعتی داریم.

استاندار: مجوزهای سرمایه‌گذاری کرمان در سریعترین زمان صادر می‌شود

پایگاه خبری معدن نیوز -استاندار کرمان گفت: فرآیند دریافت مجوزهای سرمایه گذاری‌ قابل توجیه در این استان اکنون طی سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و ساز و کار آن فراهم شده است.

گزارش تصویری نمایی از حیات وحش مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی

پایگاه خبری معدن نیوز - گزرش تصویری نمایی از حیات وحش مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی

در دیدار با سرپرست جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح شد:

تولید ثروت و شناخت مخاطرات زمین‌شناختی دو شعار اصلی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

پایگاه خبری معدن نیوز - حسین مدرس‌خیابانی سرپرست جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت عصر امروز مهمان این سازمان و کارمندان آن بود.

عملکرد یک‌ساله سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور در سال ۱۳۹۸ تشریح شد

پایگاه خبری معدن نیوز - عملکرد یک‌ساله سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور در سال ۱۳۹۸ تشریح شد که به شرح ذیل می باشد:

تمامی ۹ شرکت تابعه میدکو که موفق به کسب تندیس دومین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی (KM۴D) با رویکرد مدیریت منابع شدند در کنار علی اصغر پورمند مدیرعامل هلدینگ میدکو

پایگاه خبری معدن نیوز - دومین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی (KM۴D) با رویکرد مدیریت منابع هم اکنون در دانشگاه خاتم در حال برگزاری است.

۱۵ تور عکاسی از بخش معدن و صنایع معدنی توسط ایمیدرو تا نیمه دوم آبان برگزار می شود

پایگاه خبری معدن نیوز - ایمیدرو ۱۵ تور عکاسی از بخش معدن و صنایع معدنی تا نیمه دوم آبان امسال، با حضور عکاسان کشور برگزار می کند.

گزارش تصویری حضور معاون اول رئیس جمهور در منطقه ویژه اقتصادی لامرد و بازدید از آلومینیوم جنوب

معدن نیوز - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با حضور در منطقه ویژه اقتصادی لامرد از آلومینیوم جنوب بازدید به عمل آورد.

گزارش تصویری حاشیه های روز صنعت معدن از قاب دوربین معدن نیوز

معدن نیوز - مراسم روز ملی صنعت و معدن با حضور وزیر صمت و وزیر امور خارجه در سالن اجلاس سران و در دهم تیر ماه برگزار شد و معدن نیوز گزارش تصویری حاشیه های این نشست را به تصویر کشیده است.

مجتمع پتاس خور و بیابانک به دنبال اجرای طرح های توسعه ای/ تولید انواع نمک و اکسید منیزیم به سبد محصولات خور و بیابانک افزوده می شود

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت پتاس خور و بیابانک در حال حاضر قادر به تولید ۲۰ هزار تن پتاس است و برنامه افزایش ظرفیت دارد و تا سال دو سال آینده به تولید ۵۰ هزار تن در سال دست می یابد.

گزارش تصویری افتتاح طرح آهن اسفنجی فولاد نی ریز

پایگاه خبری معدن نیوز- روز گذشته شاهد افتتاح طرح فولاد نی ریز به عنوان چهارمین طرح فولاد استانی و سومین طرحی که با تکنولوژی ایرانی پرد راه اندازی می شد، با حضور دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت بودیم.

گزارش تصویری افتتاح طرح کنسانتره سازی گروه توسعه ملی با حضور معاون اول رئیس جمهور

پایگاه خبری معدن نیوز- در روز پنج شنبه و با حضور دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و دکتر شریعتمداری، وزیر صنعت معدن و تجارت طرح کنسانتره سازی گروه توسعه ملی مورد بهره برداری قرار گرفت.

گزارش تصویری افتتاح طرح گندله سازی اپال پارسیان با حضور معاون اول رئیس جمهور

پایگاه خبری معدن نیوز- در روز پنج شنبه و با حضور دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و دکتر شریعتمداری، وزیر صنعت معدن و تجارت طرح گندله سازی اپال پارسیان مورد بهره برداری قرار گرفت.

بودجه ایمیدرو کاهش آنچنانی نداشته است

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: در بودجه سال۹۶، ۷۵ میلیارد تومان برای حوزه زیر ساخت به ایمیدرو در نظر گرفته شده بود که تاکنون ۱۶ میلیارد تومان آن تخصیص داده شده است.

برگزاری مراسم ترحیم اولین مدیرعامل ملی مس با حضور مسئولان کشوری

پایگاه خبری معدن نیوز- مراسم ترحیم دکتر سیدرضا نیازمند با حضور مسئولان و مقامات ارشد کشوری در مسجد نور تهران برگزار شد.

نخستین نمایشگاه برگزیدگان جشنواره ملی عکس معدن برگزار می شود

پایگاه خبری معدن نیوز- نخستین نمایشگاه برگزیدگان جشنواره ملی عکس معدن اول آذر ماه افتتاح می شود.

شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد