قیمت طلا ثابت ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت جهانی طلا در روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار نزدیک به بالاترین حد هفت ماهه خود ثابت ماند و رشد اخیر خود را در بحبوحه پیش‌بینی نشانه‌های بیشتر درباره نرخ‌های بهره آمریکا از سوی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در اواخر روز متوقف کرد.

صعود طلا و کاهش دلار

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا در معاملات امروز، چهارشنبه افزایش یافت و به دلیل عقب‌نشینی دلار و انتظارات فدرال رزرو آمریکا برای پایان افزایش نرخ‌های بهره، به بالاترین حد خود در هفت ماه گذشته رسید.

قیمت طلا صعود کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز سه‌شنبه تحت تاثیر انتظارات مبنی بر اینکه پایان چرخه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا، دلار و بازدهی را تحت کنترل نگه می‌دارد، به بالاترین حد خود در ۶ ماه گذشته رسید.

سقوط طلای جهانی از اوج

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز، چهارشنبه با تثبیت ارزش دلار پس از کاهش اخیر، به زیر سطح کلیدی ۲۰۰۰ دلار کاهش یافت، اگرچه انتظارات مبنی بر اینکه فدرال رزرو ایالات متحده به پایان چرخه انقباض خود رسیده است، قیمت‌های شمش را کاهش داد.

قیمت طلا صعود کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت جهانی طلا امروز، سه‌شنبه با حمایت ضعیف‌تر دلار آمریکا و بازدهی خزانه‌داری افزایش یافت زیرا سرمایه‌گذاران منتظر صورتجلسه آخرین نشست فدرال رزرو در مورد چشم‌انداز نرخ بهره هستند.

طلا در مسیر صعود

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز دوشنبه با توجه به کاهش نرخ دلار افزایش یافت، زیرا داده‌های اقتصادی اخیر ایالات‌متحده شرط‌بندی‌ها مبنی بر افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را افزایش داد.

قیمت طلا کاهش یافت

پایگاه خبری معدن نیوز -تحلیلگر ارشد فلزات گرانبها در بانک استاندارد چارترد اظهار کرد: تعداد بانک‌های مرکزی که به دنبال افزایش طلا در پنج سال آینده هستند، افزایش می‌یابد.

طلا صعود کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلای جهانی امروز، چهارشنبه به دلیل کاهش ارزش دلار آمریکا و بازده اوراق قرضه افزایش یافت زیرا داده‌ها نشان داد که کاهش نرخ تورم در ایالات‌متحده، این دیدگاه را تقویت می‌کند که فدرال رزرو کمپین افزایش نرخ بهره داشته است.

قیمت طلا نزولی شد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۸ درصد کاهش به ۱۹۳۸ دلار و ۶۱ سنت رسید.

چین امید بازار جهانی طلا شد

پایگاه خبری معدن نیوز -چین روند خرید طلا را افزایش می‌دهد که به حمایت از قیمت‌های جهانی کمک کرده است.

سقوط ادامه‌دار طلای جهانی

پایگاه خبری معدن نیوز -پالادیوم به پایین‌ترین رقم پنج سال اخیر و به زیر ۱۰۰۰ دلار در هر اونس رسید و به عقب‌نشینی ناشی از انتظارات مازاد به دلیل گسترش سریع خودروهای الکتریکی و خودروسازان که پلاتین ارزان‌تری را برای اتوکاتالیست‌های خود انتخاب کردند، سرعت بخشید.

هوش مصنوعی محرک رونق فلزات ارزشمند می‌شود

پایگاه خبری معدن نیوز -رونق هوش مصنوعی می‌تواند به معنای رونق تقاضای صنعتی برای فلزات ارزشمند در سال ۲۰۲۴ باشد.

معاملات اوراق گواهی سپرده طلا؛ سند زرین همکاری وزارتخانه‌های صمت و اقتصاد

پایگاه خبری معدن نیوز -طراحی و اجرای معاملات اوراق گواهی سپرده طلا، سند همکاری وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی در استفاده بهینه از تولید طلا و کاهش نقدینگی سرگردان در سطح جامعه است. با توافق انجام شده بین وزارت صمت و بورس کالا، اکنون عرضه طلا به طور مرتب در حال انجام است.

در پی سقوط دلار، طلا صعود کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا در بازار جهانی امروز (پنجشنبه) تحت تاثیر ضعیف‌تر شدن دلار و بازدهی خزانه‌داری آمریکا افزایش یافت. در حالی که فدرال رزرو نرخ بهره را ثابت نگه داشت و سرمایه‌گذاران شرط بندی کردند که بانک مرکزی ممکن است افزایش نرخ داشته باشد.

قیمت طلای جهانی کاهش یافت

پایگاه خبری معدن نیوز -پس از اینکه نگرانی‌ها در مورد مناقشه خاورمیانه قیمت دارایی‌های امن را در ماه گذشته به بالای ۲۰۰۰ دلار در هر اونس رساند، طلا ماه نوامبر را با شرایط ملایم‌تری آغاز کرد و سرمایه‌گذاران منتظر تصمیم فدرال رزرو ایالات‌متحده بودند که قرار است منتشر شود.

قیمت طلا ثابت ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -طلای جهانی امروز سه‌شنبه پیش از نشست‌های بانک مرکزی این هفته که بینش‌هایی درباره اقتصاد جهانی و چشم‌انداز سیاست‌ها ارائه می‌دهد، ثابت ماند اما قرار بود این فلز امن با شروع درگیری در فلسطین اشغالی به بهترین عملکرد ماهانه خود در تقریبا یک سال اخیر پایان دهد.

طلای جهانی در محدوده ۲۰۰۰ دلار ثابت ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز (دوشنبه) اندکی کاهش یافت، اما در سطح کلیدی ۲۰۰۰ دلار ثابت ماند زیرا تقاضای پناهگاه امن ناشی از تشدید درگیری در خاورمیانه افزایش یافته است و سرمایه‌گذاران منتظر نتیجه نشست سیاست‌گذاری فدرال رزرو آمریکا در این هفته بودند.

طلا بر مدار صعود

پایگاه خبری معدن نیوز -طلا در مسیر خود به سومین افزایش هفتگی متوالی در روز جمعه به بیش از ۲۰۰۰ دلار رسید زیرا تشدید درگیری‌ها در سرزمینهای اشغالی به خرید امن دامن زد و این در حالی بود که سرمایه‌گذاران منتظر نشست سیاست گذاری فدرال رزرو ایالات‌متحده بودند.

قیمت طلا صعود کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز، چهارشنبه به دلیل کاهش بازدهی خزانه‌داری آمریکا افزایش یافت، اما انگیزه‌ای برای افزایش بیشتر نداشت، اما این احتمال وجود دارد که با توجه به تولید ناخالص داخلی ایالات‌متحده، سخنرانی پاول و گزارش تورم ایالات‌متحده و عدم تشدید درگیری در خاورمیانه، طلا برای شکستن ۲۰۰۰ دلار تلاش کند.

طلا در مسیر افزایش قیمت

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز، سه‌شنبه با کاهش بازدهی شاخص خزانه‌داری آمریکا افزایش یافت، در حالی که سرمایه‌گذاران منتظر اطلاعات اقتصادی بودند و تنش‌های فزاینده در خاورمیانه را زیر نظر داشتند.

ثبت معاملات طلا در سامانه جامع تجارت

پایگاه خبری معدن نیوز -یک مقام مسئول گفت: تاکنون معاملات مربوط به ۵۰۰ هزار سکه و ۵ تن طلا در سامانه جامع تجارت ثبت شده است.

طلای جهانی سقوط کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز دوشنبه کاهش یافت و از اوج ۵ ماهه جلسه قبل عقب نشینی کرد زیرا تقویت دلار و بازدهی خزانه‌داری آمریکا در آستانه انتشار داده‌های اقتصادی مهم در هفته جاری و در حالی که سرمایه‌گذاران به دنبال نشانه‌هایی از پیامد جهانی درگیری خاورمیانه هستند، باعث کاهش تقاضا برای این دارایی بدون بازده شد.

صعود طلای جهانی در پی ناآرامی‌های خاورمیانه

پایگاه خبری معدن نیوز -ناآرامی‌های خاورمیانه، طلای امن را به دومین صعود هفتگی سوق داد.

طلای جهانی اوج نشین شد

پایگاه خبری معدن نیوز -طلای جهانی روز پنجشنبه در حالی که سرمایه‌گذاران منتظر سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا بودند، به دلیل تشدید ناآرامی‌های خاورمیانه و افزایش تقاضا برای این دارایی امن، نزدیک به بالاترین حد خود در ۲.۵ ماه گذشته بود.

صعود قیمت طلای جهانی

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت جهانی طلا امروز، چهارشنبه به بالاترین حد خود در یک ماه گذشته رسید و تقاضای دارایی امن را حفظ کرد.

شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد