آغاز نوزدهمین حراج شمش طلا از ساعت ۱۲ امروز

پایگاه خبری معدن نیوز -نوزدهمین حراج شمش طلا از ساعت ۱۲ امروز دوم اردیبهشت در مرکز مبادله ارز و طلای ایران برگزار خواهد شد.

نوزدهمین حراج شمش طلا فردا برگزار می‌شود

پایگاه خبری معدن نیوز -طبق اعلام مرکز مبادله ارز و طلای ایران، نوزدهمین حراج حضوری شمش طلای استاندارد، یکشنبه (دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳) برگزار می‌شود.

طلای جهانی همچنان صعودی است

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا روز جمعه در مسیر پنجمین افزایش هفتگی خود قرار گرفت و سرمایه‌گذاران به سمت دارایی‌های امن گرایش پیدا کردند زیرا عدم اطمینان سیاسی در خاورمیانه فشارهای ناشی از دورنمای افزایش نرخ های بهره آمریکا را تحت الشعاع قرار داد.

طلای جهانی دوباره از جا برخاست

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز پنجشنبه (۱۸ آوریل) افزایش یافت زیرا نگرانی‌ها در مورد گسترش جنگ خاورمیانه باعث افزایش تقاضا برای این فلز امن شد.

طلا از صعود جا ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز چهارشنبه (۱۷ آوریل) ثابت ماند زیرا تقاضا برای طلا در بحبوحه تنش‌های خاورمیانه تا حدی فشار ناشی از بازدهی بالاتر خزانه داری آمریکا را جبران کرد.

طلای جهانی در اوج

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز سه‌شنبه (۱۶ آوریل) افزایش یافت و در نزدیکی سطوح بی‌سابقه بود زیرا ترس از تشدید تنش‌ها در خاورمیانه سرمایه‌گذاران را به سمت این فلز امن سوق داد.

حراج شمش طلا پس از ۱۱ سال تعلیق در ویتنام

پایگاه خبری معدن نیوز -روزنامه بانک دولتی ویتنام گزارش داد که این بانک حراج شمش طلا را پس از ۱۱ سال تعلیق، در بحبوحه تلاش برای افزایش عرضه این فلز گرانبها به بازار، از سر خواهد گرفت.

قیمت طلا صعود کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز، دوشنبه (۱۵ آوریل) افزایش یافت و به کمتر از بالاترین رکورد جلسه قبل رسید، زیرا جذابیت شمش به عنوان پناهگاه امن افزایش یافت.

آیا روند صعودی طلا ادامه دارد؟

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت جهانی طلا برای اولین‌بار در تاریخ به ۲۴۰۰ دلار رسید و اظهارات مقامات فدرال رزرو باعث افزایش ارزش دلار آمریکا می‌شود که یک باد مخالف برای قیمت طلاست.

افزایش عرضه شمش طلا در ویتنام برای ایجاد ثبات در بازار

پایگاه خبری معدن نیوز -بانک مرکزی ویتنام اعلام کرده که عرضه شمش طلا را برای ایجاد ثبات در بازار افزایش خواهد داد زیرا قیمت‌های داخلی بسیار بالاتر از قیمت‌های جهانی است.

طلای جهانی اوج گرفت

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا در روز جمعه به بالاترین حد خود رسید زیرا تنش‌های ژئوپلیتیکی به افزایش تقاضا برای این فلز امن ادامه داد، در حالی که داده‌های قوی اقتصادی نتوانست جذابیت شمش را کاهش دهد.

ردپای بانک‌های جهانی در رالی طلای جهانی

پایگاه خبری معدن نیوز -بانک مرکزی چین اعلام کرد در ماه مارس ۱۶۰ هزار اونس تروا طلا به ذخایر خود اضافه کرد که مطابق با دیدگاه بازار است که تقاضای مداوم بخش رسمی از افزایش اخیر طلا حمایت کرده است.

طلای جهانی رکورد زد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز، سه‌شنبه (۹ آوریل) افزایش یافت و اندکی پایین‌تر از بالاترین رکورد در نوسان بود زیرا سرمایه‌گذاران منتظر صورتجلسه سیاست‌گذاری فدرال رزرو آمریکا و داده‌های کلیدی تورم بودند تا نشانه‌هایی در مورد زمان و شدت کاهش نرخ بهره داشته باشند.

طلا جهانی سقوط کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز، دوشنبه (۸ آوریل) بیش از یک درصد کاهش یافت زیرا بازدهی دلار و خزانه داری آمریکا ثابت ماند و این پس از آن بود که داده‌های قوی ایالات‌متحده تردیدها را در مورد اینکه آیا فدرال رزرو سه کاهش نرخ بهره را در سال جاری اعمال خواهد کرد یا خیر، افزایش داد.

بازار طلای جهانی اندکی متوقف شد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا در روز جمعه (۵ آوریل) پس از رسیدن به بالاترین حد تاریخی جلسه قبلی، به دلیل انتظارات کاهش نرخ بهره آمریکا در سال جاری متوقف شد، در حالی که معامله‌گران منتظر سرنخ‌های بیشتر از گزارش مشاغل کلیدی بودند.

رکورد دوباره در بازار طلای جهانی

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز، چهارشنبه (۳ آوریل) به دلیل کاهش ارزش دلار آمریکا و تقاضای پناهگاه امن ناشی از تشدید تنش‌ها در خاورمیانه، رکورد خود را افزایش داد، در حالی که سرمایه‌گذاران منتظر داده‌های اقتصادی بیشتر ایالات‌متحده برای سرنخ‌های بیشتر بودند.

قیمت طلا ثابت ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز، سه‌شنبه (۲ آوریل) به دلیل کاهش بازدهی خزانه‌داری ایالات‌متحده، پس از ثبت رکورد در جلسه قبل به دلیل افزایش انتظارات مبنی بر کاهش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا برای اولین بار در ژوئن، ثابت ماند.

قیمت طلا ثابت ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا امروز، چهارشنبه (۲۷ مارس) به دلیل بازدهی پایین‌تر خزانه‌داری ایالات‌متحده ثابت ماند، اگرچه طلا در بازه محدودی معامله شد زیرا سرمایه‌گذاران منتظر نشانه‌های بیشتر در مورد سیاست فدرال‌رزرو بودند.

قیمت طلا صعود کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت جهانی طلا امروز، سه‌شنبه (۲۶ مارس) به دلیل کاهش ارزش دلار آمریکا افزایش یافت زیرا تمرکز سرمایه‌گذاران به داده‌های تورم ایالات‌متحده که اواخر این هفته منتشر می‌شود، می‌تواند زمان‌بندی اولین کاهش نرخ بهره فدرال رزرو را در سال جاری روشن کند.

قیمت طلا ثابت ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -طلا در ساعات اولیه آسیا امروز دوشنبه (۱۸ مارس) در حالی که دلار آمریکا ثابت مانده بود و سرمایه‌گذاران برای یک سری نشست‌های سیاست‌گذاری مهم بانک مرکزی از جمله فدرال‌رزرو ایالات‌متحده در این هفته آماده شده بودند، برای رشد خود تلاش کرد.

طلای جهانی در مسیر کاهش

پایگاه خبری معدن نیوز -طلای جهانی در مسیر کاهش هفتگی قرار دارد زیرا معامله گران امیدهای آمریکا را برای کاهش نرخ بهره کاهش می‌دهند.

طلای جهانی سقوط کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت جهانی طلا امروز، چهارشنبه (۱۳ مارس) پس از ثبت بزرگترین کاهش خود در یک ماه گذشته در جلسه قبل پس از انتشار گزارش تورم ایالات‌متحده که بازده اوراق قرضه را افزایش داد و امیدها برای کاهش نرخ بهره در ژوئن فدرال رزرو را اندکی کاهش داد، ثابت ماند.

طلای جهانی سقوط کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -طلای جهانی پیش از انتشار آمارهای تورم در ایالات‌متحده، از سطوح نزدیک به رکورد بالا عقب‌نشینی کرد.

یازدهمین حراج شمش طلا امروز برگزار می‌شود

پایگاه خبری معدن نیوز -یازدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد امروز یک شنبه ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۲، انجام خواهد گرفت.

طلای جهانی همچنان صعودی است

پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا در روز جمعه (اول مارس) و پیش از تعطیلی بازار، نزدیک به بالاترین سطح ماه گذشته خود را حفظ کرد و پس از آن که داده‌ها نشان داد تورم ایالات‌متحده به تدریج در حال کاهش است، برای دومین افزایش هفتگی تعیین شد.

شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد