صعود ۲۷ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه) با ۲۷ هزار و ۱۴۶ واحد افزایش، در کانال دو میلیون و ۳۱۲ هزار و ۹۹۰ واحد قرار گرفت و ۲۵۰ میلیارد تومان نقدینگی حقیقی به بورس وارد شد.

جهش ۷۸ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -پس از کاهش ریسک‌های سیستماتیک در فضای عمومی اقتصاد، بازار بورس امروز با رشد بیش از ۷۷ هزار واحد مواجه شد تا شاخص کل به دو میلیون و ۲۸۵ هزار واحد برسد.

پیشتازی فلزی‌ها در بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -ازار سرمایه که در روزهای اخیر روی خط نوسان قرار گرفته امروز با رشد مواجه شد؛ به طوری که شاخص کل با افزایش ۶۵۰۳ واحد در رقم دو میلیون و ۲۰۸ هزار واحد قرار گرفت. در این بین و طی روزهای اخیر گروه فلزات اساسی بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشته‌اند.

افت ۵ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -پس از رشد روز گذشته بازار بورس، امروز شاخص کل حدود ۵۰۰۰ واحد افت کرد و به عدد دو میلیون و ۲۰۱ هزار واحد رسید.

بورس کاهشی شد

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز شاخص بورس کاهش بیش از ۱۱ هزار واحدی را تجربه کرد که به عقیده کارشناسان،‌ این نوسان زودگذر است و تالار شیشه‌ای در میان‌مدت خود را بازیابی می‌کند.

بورس قرمز شد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در اولین روز هفته بیش از ۵۳ هزار واحد ریزش کرد و به رقم دو میلیون و ۲۰۷ هزار واحد رسید.

رشد ۷ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز رشد کرد و شاخص کل با افزایش ۷۰۴۶ واحد به رقم دو میلیون و ۲۶۱ هزار واحد رسید.

عشقی رییس سازمان بورس در سمت خود ابقا شد

پایگاه خبری معدن نیوز -شورای عالی بورس در نشست روز گذشته خود که به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، پس از استماع گزارش عملکرد ۳۰ ماهه حضور ایشان در سازمان بورس، با اتفاق آرا ریاست «مجید عشقی» را بر سازمان بورس و اوراق بهادار برای دوره دوم به تصویب رساند.

رشد شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه پس از ریزش روز گذشته، امروز رشد کرد و شاخص کل با افزایش ۳۹۶۶ واحد به رقم دو میلیون و ۲۳۴ هزار واحد رسید.

افت ۱۹ هزار واحدی بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس در اولین روز هفته ۱۹ هزار و ۹۱۱ واحد افت کرد و به رقم دو میلیون و ۲۳۰ هزار واحد رسید.

افت ۱۶ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه شنبه ۱۴ فروردین ماه) با ۱۵ هزار و ۷۲۷ واحد رشد، در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۴۵ هزار و ۴۴۵ واحدی قرار گرفت.

پایان سال سبز بورس با جهش ۳۵ هزار واحدی

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه ۲۸ اسفند ماه) با ۳۴ هزار و ۶۸۶ واحد افزایش در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۹۵ هزار و ۹۳ واحدی قرار گرفت.

رشد ۱۲ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -روز یکشنبه بازار سرمایه رشد کرد و شاخص کل با افزایش ۱۱ هزار و ۹۹۲ واحد به رقم دو میلیون و ۱۶۰ هزار واحد رسید.

بازار سرمایه افت کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -تالار شیشه‌ای در اولین روز کاری هفته افت کرد و شاخص کل با کاهش ۱۵۱۷ واحد به به دو میلیون و ۱۴۸ هزار واحد رسید.

بورس ریخت

پایگاه خبری معدن نیوز -تالار شیشه‌ای در آخرین روز کاری هفته با افت مواجه شد؛ به طوری که شاخص کل با کاهش بیش از ۱۳ هزار واحد به رقم دو میلیون و ۱۵۰ هزار واحد رسید.

رشد نسبی بازار سرمایه

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز بازار بورس با رشد نسبی ۱۹۲۱ واحد مواجه شد و شاخص کل به دو میلیون و ۱۶۳ هزار واحد رسید.

افت بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -در شرایطی که معاملات فرابورس با تاخیر آغاز شد و هم‌اکنون در جریان است، بازار بورس با افت ۳۴۹۷ واحد مواجه شد و شاخص کل بورس به عدد دو میلیون و ۱۶۰ هزار واحد رسید.

بورس صعود کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه، سومین رشد متوالی خود طی سه روز اخیر را تجربه کرد و امروز شاخص کل با رشد بیش از ۶۰ هزار واحد به عدد دو میلیون و ۱۴۷ هزار واحد رسید.

رشد ۳۱هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز شاخص کل بورس بیش از ۳۱ هزار واحد افزایش یافت و به رقم دو میلیون و ۸۶ هزار واحد رسید.

بازار سرمایه رشد کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز رشد کرد و شاخص کل با افزایش ۸۷۲۲ واحد به رقم دو میلیون و ۵۴ هزار واحد رسید.

بورس ریخت

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با بیش از ۱۶ هزار و ۷۰۰ واحد افت مواجه شد و به رقم دو میلیون و ۴۹ هزار واحد رسید.

تالار شیشه‌ای قرمز شد

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز شاخص بازار سرمایه با افت ۴۸۴۷ واحد به رقم دو میلیون و ۶۵ هزار واحد رسید.

افت اندک شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه در آخرین روز کاری هفته ۵۷۳ واحد کاهش یافت و شاخص کل به رقم دو میلیون و ۷۰ هزار واحد رسید.

رشد خفیف بورس در چهارمین روز هفته

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز ۷۳۱ واحد افزایش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۱ هزار واحد رسید.

شاخص بورس رشد کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۳۰ بهمن) با ۶هزار و ۶۰۶ واحد افزایش، در ارتفاع ۲ میلیون و ۷۱ هزار و ۱۳۲ واحدی ایستاد.

شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد