بورس سبز شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه بر خلاف روزهای گذشته، روندی صعودی داشت و شاخص کل بورس بیش از ۱۸ هزار واحد افزایش یافت.

شاخص بورس افت کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۱۷ بهمن‌ماه) با ۲ هزار و ۳۱۹ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۷ هزار واحدی ایستاد.

افت ۱۷ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه نخستین روز معاملاتی را با افت ۱۷ هزار واحدی آغاز کرد. طی معاملات امروز بیشترین خروج پول حقیقی‌ها از صندوق‌ها و فلزات اساسی بود.

بورس سبزپوش شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته روندی صعودی داشت و شاخص‌های این بازار سبزرنگ شدند.

بورس قرمز ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۱۰بهمن‌ماه) با ۲ هزار و ۵۰۶ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۹ هزار واحدی ایستاد.

روند نزولی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، ۹ بهمن‌ماه) با ۵۷ هزار و ۹۰۰ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۴۲ هزار واحدی ایستاد.

کاهش ۳۴ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه، پنجم بهمن‌ماه) با ۳۴ هزار و ۹۱ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۶۱۱ هزار واحدی ایستاد.

شاخص بورس صعودی شد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۳ بهمن‌ماه) با یک هزار و ۲۴ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۶۵۳ هزار واحدی ایستاد.

شاخص‌های بازار بورس قرمزپوش شدند

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه درحالی نخستین روز معاملاتی هفته را به پایان برد که شاخص‌های این بازار قرمزپوش شدند؛ به طوریکه در بازار بورس ۷۳ درصد و در بازار فرابورس ۶۰ درصد نمادها منفی بودند.

روند صعودی شاخص کل بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -هرچند شاخص کل بورس امروز روندی صعودی داشت و سبزپوش به کار خود پایان داد اما در ساعات میانی معاملات از شدت سرعت این صعود کاسته شد و درحالی که شاخص کل توانسته بود تا یک میلیون و ۶۹۳ هزار واحد نیز افزایش یابد، در نهایت در رقم یک میلیون و ۶۸۷ هزار واحد ایستاد.

بازگشت بورس به مدار صعود

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۲۶ دی‌ماه) با ۳۶ هزار و ۹۷۰ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۶۸۰ هزار واحدی ایستاد.

شاخص بورس صعودی شد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس درحالی امروز صعودی ۳۷ هزار واحدی داشت که توانست دوباره و بعد از حدود ۱۰ روز کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد را فتح کند.

شاخص بورس سبزپوش شد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص‌های بورسی در نخستین روز هفته جاری سبزپوش شدند و شاخص کل بورس توانست بیش از ۱۸ هزار واحد افزایش یابد.

ادامه روند نزولی در بازار سرمایه

پایگاه خبری معدن نیوز -روند نزولی در بازار سرمایه امروز هم ادامه یافت و شاخص کل بورس بیش از ۲۶ هزار واحد کاهش یافت.

ریزش ۵۶ هزار واحدی بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه هفته جاری را چراغ قرمز آغاز کرد؛ به طوری که شاخص کل بورس با بیش از ۵۶ هزار واحد سقوط کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد را از دست داد.

بورس بر مدار صعود

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص‌های بورسی امروز هم روندی صعودی را به ثبت رساندند و هرسه شاخص کل بورس، شاخص کل با معیار هم وزن و شاخص فرابورس سبزرنگ ماندند.

صعود ۴۱ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه هفته جدید را سبزپوش آغاز کرد و شاخص کل بورس توانست بیش از ۴۱ هزار واحد افزایش یابد.

نوسان در بازار بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس طی معاملات امروز در ساعات میانی توانست با یک روند صعودی تا رقم یک میلیون و ۵۰۵ هزار واحد افزایش یابد اما در ادامه از سرعت این صعود کاسته شد و شاخص در رقم یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد باقی ماند.

صعود دوباره شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۲۱ آذرماه) با ۲۰ هزار و ۱۲ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۴۰۹ هزار واحدی ایستاد.

روند نزولی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس و شاخص کل فرابورس امروز روندی نزولی داشتند؛ با این حال شاخص کل با معیار هم وزن توانست روند صعودی خود را حفظ کند.

رشد اندک شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه) با ۳۴۸ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ٤١٧ هزار واحدی ایستاد.

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار عنوان‌ کرد:

گذر بورس از یک دوره پُرچالش

پایگاه خبری معدن نیوز - رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به گذر بورس از یک دوره پُرچالش، گفت: برنامه‌های مختلفی از اوایل مهر ماه پارسال در سه محور و در حوزه بازار سرمایه تعریف و تلاش‌های گسترده ای برای رسیدن به اهداف انجام شد.

شاخص‌های بورس نزولی شدند

پایگاه خبری معدن نیوز -طی معاملات امروز بازار سرمایه شاخص‌های کل بورس و فرابورس نزولی شدند اما شاخص کل با معیار هم‌وزن صعود کرد.

بورس قرمز شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه روزی پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشت و شاخص کل بورس در نهایت با چراغ قرمز به کار خود پایان داد.

بورس کانال از دست داده را پس گرفت

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس که روز گذشته به کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد سقوط کرده بود پس از ۱۱ هزار واحد صعود طی معاملات امروز، دوباره توانست کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد را به دست بیاورد.

شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد