بورس درجا زد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه پس از دو روز رشد چشمگیر، امروز با افت مواجه شد و شاخص کل با کاهش ۵۱۳۴ واحد به رقم دو میلیون و ۲۲۱ هزار واحد رسید.

بورس دوباره رشد کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه همانند روز گذشته امروز نیز رشد و شاخص کل با افزایش بیش از ۳۷ هزار واحد به رقم دو میلیون و۲۲۶ هزار واحد رسید.

افتتاح نیروگاه خورشیدی ۳۰ مگاواتی مجتمع مس شهربابک در هفته دولت

پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از بهره‌برداری پروژه نیروگاه خورشیدی ۳۰ مگاواتی مجتمع مس شهربابک در ایام هفته دولت سال جاری خبر داد.

رشد ۱۵ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳) با ۱۵ هزار و ۳۴۰ واحد رشد در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۰ هزار و ۴۳۵ واحد ایستاد.

رشد نسبی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -پس از افت قابل توجه بازار سرمایه در روز گذشته، امروز شاخص این بازار ۲۲۰۷ واحد رشد کرد و به دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید.

بازار سرمایه رشد کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -به دنبال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم، امروز بازار بورس ۱۰ هزار ۸۹۲ واحد رشد کرد و شاخص کل به رقم دو میلیون و ۹۶ هزار و ۲۴ واحد رسید.

تداوم روند صعودی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه در سومین روز هفته بیشترین رشد خود را طی دو هفته گذشته تجربه کرد و شاخص کل با افزایش ۱۴ هزار و ۱۲۷ واحد به رقم دو میلیون و ۶۵ هزار واحد رسید.

شاخص بورس صعود کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز شاخص بورس ۴۳۵۶ واحد افزایش یافت و به رقم دو میلیون و۵۲ هزار واحد رسید.

ادامه روند کاهشی در بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -روز سه‌شنبه بازار سرمایه در ادامه روند کاهشی خود ۸۹۷۶ واحد افت کرد و شاخص کل به رقم دو میلیون و ۳۶ هزار واحد رسید.

افت ۱۶ هزار واحدی در بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز شاخص کل بورس از ۱۶ هزار و ۵۷۴ واحد افت کرد و به دو میلیون و ۴۵ هزار واحد رسید.

افت ۱۴ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار بورس امروز بیش از ۱۴ هزار واحد افت کرد و شاخص کل به دو میلیون و ۶۱ هزار واحد رسید.

بورس افت کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه پس از دو روز افزایش، امروز و در آخرین روز کاری هفته ۵۸۰۴ واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. البته برخی کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه‌هایی برای ساماندهی به وضعیت بورس ارایه کرده‌اند

افت ۲ هزار و ۹۲۴ واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز افت اندکی داشت، اما برخی نمادهای تاثیرگذار در ساعات پایانی معاملات از منفی به مثبت رسیدند. با این حال شاخص کل ۲۹۲۴ واحد کاهش یافت و در رقم دو میلیون و ۶۱ هزار واحد ایستاد.

بازار سرمایه افت کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه که در یک ماه گذشته فقط شش روز سبزرنگ شده امروز هم افت کرد و شاخص کل با کاهش ۱۸ هزار و ۵۴۶ واحد به رقم دو میلیون و ۶۳ هزار واحد رسید.

رشد شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه که روزهای گذشته به اخبار مثبت واکنش نشان داد امروز نیز با رشد ۸۱۵۳ واحد مواجه شد؛ اگرچه شاخص هم‌وزن افت کرد و فرابورس نیز به نوعی درجا زد.

رشد ۱۶ هزار واحدی شاخص کل بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بورس امروز چهارشنبه ۹ خرداد ماه با رشد شاخص به کار خود پایان داد.

رشد حدود ۱۲ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس امروز بر خلاف روزهای گذشته روند صعودی به خود گرفت و در پایان معاملات با رشد ۱۱ هزار و ۷۱۷ واحدی در کانال دو میلیون و ۶۹ هزار و ۸۴۸ واحد قرار گرفت.

روند ادامه‌دار افت بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، هفتم خرداد) با کاهش ۲۲ هزار و ۵۰۵ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۵۶ هزار و ۵۵۷ واحد ایستاد.

افت ۱۷ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بازار سرمایه امروز (شنبه) ۱۶ هزار و ۹۶۸ واحد افت کرد و در کانال دو میلیون و ۹۷ هزار واحد قرار گرفت.

بورس مثبت شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه پس از تعطیلی روز گذشته امروز بازگشایی شد و شاخص کل با افزایش ۱۲۸۰ واحد به رقم دو میلیون و ۱۱۳ هزار واحد رسید.

بورس هفته را صعودی آغاز کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بازار سرمایه امروز (شنبه) ۳۴۶۳ واحد رشد کرد و در کانال دو میلیون ۱۶۸ هزار واحدی ایستاد.

افت هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت) با کاهش یک هزار و ۷۵ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۶۴ هزار و ۴۹۷ واحد ایستاد.

شاخص بورس مثبت شد

پایگاه خبری معدن نیوز -در حالی که شاخص کل بازار سرمایه از هفته قبل ریزشی بود، امروز روند تغییر کرد و شاخص بورس ۰.۲ درصد مثبت شد.

بورس ۱۵ هزار واحد افت کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بازار سرمایه که روزهای گذشته روند کاهشی داشت، امروز هم ۰.۶۸ درصد منفی شد.

بورس منفی شد

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص کل بازار سرمایه امروز ۱۰ هزار و ۸۴۷ واحد افت کرد و در کانال دو میلیون ۲۰۸ هزار واحدی ایستاد. بدین ترتیب در این روز شاخص کل بازار سرمایه ۰.۴۹ درصد ریزش کرد. به گزارش ایسنا، شاخص کل بازار سرمایه در ادامه روند کاهشی هفته اخیر، امروز(شنبه) هم ۰.۴۹ درصد منفی شد و شاخص هم وزن نیز ۰.۶ درصد افت کرد و در کانال ۷۳۳ هزار واحدی قرار گرفت. در این بازار امروز ۳۰۳ هزار معامله به ارزش ۳۹ هزار میلیارد ریال انجام شد. همچنین به ترتیب نمادهای فارس، فولاد، وبملت و شپنا بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بازار سرمایه داشتند. در مقابل نمادهای وامید و ثفارس بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بازار سهام گذاشتند. شاخص کل فرابورس هم امروز افت ۰.۷۸ درصدی را تجربه کرد و در کانال ۲۴ هزار و ۶۲۵ واحدی ایستاد. در این بازار بیشترین حجم معاملات در گروه خودرو و پس از آن در گروه فلزات اساسی بود.

شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد