ورزش بنگاه ها

پیام تبریک مدیرعامل در پی راه یابی تیم فوتبال چادرملو به لیگ برتر کشور

پیام تبریک مدیرعامل در پی راه یابی تیم فوتبال چادرملو به لیگ برتر کشور
پایگاه خبری معدن نیوز -در پی راه یابی تیم فوتبال باشگاه ورزشی چادرملو به لیگ برتر کشور، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پیامی کسب این موفقیت را به مدیرعامل باشگاه ورزشی، اعضا هیات مدیره، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال و هواداران پرشور این تیم تبریک گفتند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -در پی راه یابی تیم فوتبال باشگاه ورزشی چادرملو به لیگ برتر کشور، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پیامی کسب این موفقیت را به مدیرعامل باشگاه ورزشی، اعضا هیات مدیره، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال و هواداران پرشور این تیم تبریک گفتند.

در متن این پیام آمده است:

صعود  مقتدرانه تیم فوتبال چادرملو  اردکان به لیگ برتر فوتبال کشور را به مدیرعامل و اعضا هیات مدیره باشگاه و تمامی بازیکنان و دست اندرکاران تیم فوتبال چادرملو اردکان صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

بی تردید کسب این افتخار پس از سالها در استان یزد، حاصل تلاش، اراده پولادین و شایستگی کلیه دست‌ اندرکاران و ورزشکاران مجموعه باشگاه ورزشی چادرملو و حمایت های مسئولان دلسوز استان و شهرستان بوده است. امید می رود روند موفقیت های این تیم با همیت و انسجام همچنان تداوم یابد و  موجبات نشاط مردم شریف اردکان و استان یزد و کلیه کارکنان سخت کوش مجموعه های معدنی و صنعتی چادرملو را  فراهم نماید. سربلند و پیروز باشید.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد