رویدادها و گزارش های ویژه

معروفخانی:

ثبت پنج رکورد افزایش تولید در فولاد هرمزگان طی سالجاری

ثبت پنج رکورد افزایش تولید در فولاد هرمزگان طی سالجاری
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: با تمانی سختی ها مانند قطعی برق و کاهش گاز، پنج رکورد افزایش تولید را در سالجاری ثبت کردیم.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: با تمانی سختی ها مانند قطعی برق و کاهش گاز، پنج رکورد افزایش تولید را در سالجاری ثبت کردیم.

عطاالله معروفخانی صبح امروز (۲۸ دی ماه) در آئین آغاز به کار نخستین دوره مسابقات آمادگی‌جسمانی آقایان ایمیدرو و شرکت های تابعه، افزود: مفتخریم میزبان این مسابقات هستیم و امیدواریم شاهد برگزاری مسابقاتی نزدیک و با رعایت اخلاق پهلوانی باشیم.

وی با بیان این اینکه در مدت حضورم در هرمزگان تنها خونگرمی و مهمان نوازی از مردم دیار آفتاب مشاهده کردم، اظهار کرد: فولاد هرمزگان با تلاش مدیران، کارکنان، مهندسین و کارگران زحمتکش، در تمامی حوزه ها می درخشد و با تمانی سختی ها مانند قطعی برق و کاهش گاز، پنج رکورد افزایش تولید را در سالجاری ثبت کردیم.

معروفخانی خاطرنشان کرد: در حوزه ورزش چنان خوب درخشیدیم که پس از پیروزی انقلاب توانستیم برای نخستین بار در مسابقات کارگری فوتبال ساحلی جهان مقام نخست را کسب کنیم و سبب اهتزاز پرچم مقدس کشورمان در میادین بین المللی باشیم.

وی ادامه داد: در مسابقات قهرمانی کشوری و استانی بارها نام فولاد هرمزگان به اهتزاز در آمده که نشان دهنده پتانسیل بالای جوانان هرمزگانی است و باید در این زمینه از حمایت های فولاد مبارکه اصفهان تقدیر کنیم که شرایط را برای این پشتیبانی ها فراهم کرده است.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان عنوان کرد: امیدوارم با برنامه ریزی هایی که در حوزه ورزش وجود دارد بتوانیم در آینده درخشش بیشتری داشته باشیم و از اداره کل ورزش و جوانان درخواست داریم، ورزشگاه خلیج فارس را به فولاد هرمزگان واگذار کند تا شاهد تحولی مناسب در امر توسعه زیرساخت های ورزشی هرمزگان باشیم و نشان دهیم جوانان هرمزگان از چه پتانسیلی برخوردارند و شایسته بهترین ها هستند.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد