امروز: سه شنبه 9 خرداد 1396 صفحه اصلی - RSS - درباره ما - ارتباط با ما - پیوندها - همه اخبار
     آهن و فولاد

نمونه کامل محور لکوموتيو در مجتمع فولاد اسفراين ساخته شد
چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396 - 11:16:32 AM
  بزرگنمایی:

اولين نمونه کامل محور لکوموتيو از نوع GM ساخته شده در مجتمع فولاد اسفراين از شرکت هاي تابعه ايدرو در نمايشگاه صنايع ريلي به نمايش در‌آمد.

به گزارش معدن نيوز مهندس اشراقي رئيس مهندسي فروش مجتمع فولاد اسفراين که با خبرنگار ايدرونيوز گفت و گو مي کرد با اعلام اين مطلب گفت: بعد از عقد قرارداد با شرکت راه آهن جمهوري اسلامي، و انجام کار تحقيقاتي توانستيم نمونه اوليه و کامل محور لکوموتيو از نوع GM را بسازيم و اميد است بعد از تست ميداني و سير، توليد انبوه آنرا آغاز کنيم.
مهندس اشراقي با اشاره به توليد آزمايشي چرخ مونوبولوک در اين مجتمع گفت: با توجه به ظرفيت بالاي نيروي پرس و ظرفيت آلياژسازي، اين چرخ را براساس استاتداردهاي ENو UIC که استانداردهاي بين لمللي محسوب مي شوند، توانستيم نمونه آزمايشي آنرا توليد و در معرض بازديد در نمايشگاه صنايع ريلي قرار دهيم.
مهندس اشراقي افزود: توليد بيلت اوليه جهت توليد ريل ملي را با کمک شرکت ذوب آهن اصفهان مطابق استانداردهاي بين المللي توليد کرده و اميدواريم اين ريل ملي را باکمک آلياژهاي اسفراين، تست نمايند. وي گفت: با توجه به امکانات و کيفيت ذوب موجود، قرار شد ذوب آزمايشي انجام شود و خروجي کار را جهت توليد ريل ملي، مورد آزمايش قرار دهيم.

جستجو
تبلیغات
شعار سال 1396
شرکت تهيه و توليد مواد معدني ايران
نمايشگاه معدن کرمان
 
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به خبرگزاری تخصصی معدن می باشد.