رشد اندک شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بازار سرمایه امروز ۱۴۸۷ واحد رشد کرد و به عدد دو میلیون و ۱۶۲ هزار واحد رسید.

افت شاخص بورس در آغاز هفته

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه در اولین روز هفته منفی شد؛ به طوری که شاخص کل با کاهش ۱۰ هزار و یک واحد به عدد دو میلیون و ۱۶۱ هزار واحد رسید.

افت ۵ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه پس از هشت روز افزایش، در آخرین روز کاری هفته جاری با ۵۴۵۲ واحد افت مواجه شد و شاخص کل به رقم دو میلیون و ۱۷۱ هزار واحد رسید.

بورس سبز ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بازار سرمایه همچنان با رشد همراه است؛ به طوری که امروز شاخص کل با بیش از ۴۴ هزار واحد افزایش به رقم دو میلیون و ۱۶۵ هزار واحد رسید.

تداوم روند صعودی بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز نیز مانند پنج روز کاری گذشته، مثبت شد و شاخص کل با افزایش بیش از ۳۳ هزار واحد به رقم دو میلیون و ۱۲۱ هزار واحد رسید.

بورس بر مدار رشد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بازار سرمایه پنجمین رشد متوالی خود را سپری کرد و امروز با ۲۷ هزار و ۴۳۲ واحد افزایش به رقم دو میلیون و ۸۷ هزار واحد رسید.

بورس یکپارچه سبزپوش شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه در آخرین روز کاری هفته رشد قابل توجهی کرد؛ به طوری که شاخص کل با افزایش بیش از ۲۸ هزار واحد به دو میلیون و ۶۰ هزار واحد رسید.

رشد ۵ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه برای سومین بار در هفته جاری مثبت شد و امروز شاخص کل با ۵۸۲۸ واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۳۱ هزار واحد رسید.

بورس به روند صعودی بازگشت

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز تغییر رویه داد و شاخص کل بورس با بیش از ۲۰۰۰ واحد افزایش به دو میلیون و ۲۰ هزار واحد رسید.

آغاز پذیره‌‌نویسی سهام صبا فولاد خلیج‌فارس در فرابورس

پایگاه خبری معدن نیوز -پذیره‌نویسی سهام شرکت صبا فولاد خلیج فارس با نماد «فصبا» از روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه به روش سلب حق تقدم در فرابورس ایران آغاز شد.

ادامه روند نزولی در بازار سرمایه

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز هم روند نزولی خود را ادامه داد و شاخص کل بورس با بیش از ۸۰۰۰ واحد کاهش به دو میلیون و ۱۷ هزار واحد رسید.

بازار سرمایه هفته جاری را قرمز رنگ آغاز کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه این هفته خود را با افت شروع کرد. شاخص بورس با کاهش بیش از ۱۰ هزار واحدی روی دو میلیون و ۲۸ هزار واحد ایستاد.

افت ۷ هزار واحد شاخص بورس در پایان هفته

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه در آخرین روز هفته جاری نیز روند نزولی داشت و با کاهش ۷۰۰۰ واحدی به دو میلیون و ۳۸ هزار واحد رسید.

بورس نزولی شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز روند نزولی نسبت به دیروز داشت و شاخص کل بورس با کاهش حدود ۱۰ هزار واحدی به دو میلیون و ۴۶ هزار واحد رسید.

بورس صعودی شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز روند صعودی داشت و شاخص بورس با افزایش بیش از ۲۰۰۰ واحدی به دو میلیون و ۵۵ هزار واحد رسید.

ادامه روند نزولی در بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز روند نزولی نسبت به دیروز داشت و شاخص کل بورس با ۸۴۸ واحد کاهش به ۲۰۵۳ هزار واحد رسید.

آغاز هفته بورسی با چراغ قرمز

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه این هفته خود را با افت شروع کرد. شاخص بورس با کاهش بیش از ۱۶۰۰ واحدی روی دو میلیون و ۵۴ هزار واحد ایستاد.

پایان هفته سبز بورس با رشد ۳ هزار واحدی

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز (چهارشنبه) نیز روند مثبت روزهای گذشته خود را ادامه داد و با شاخص کل بورس با افزایش بیش از ۳۰۰۰ واحدی روی دو میلیون و ۵۶ هزار واحد ایستاد.

بورس سبزپوش شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز هم روند صعودی خود را ادامه داد و شاخص بورس با افزایش بیش از ۲۱ هزار واحدی به دو میلیون و ۵۲ هزار واحد رسید.

رشد ۱۴ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز هم روند صعودی خود را ادامه داد و شاخص بورس با افزایش بیش از ۱۴ هزار واحدی به دو میلیون و ۳۰ هزار واحد رسید.

بازگشت شاخص کل بورس به کانال ۲ میلیون واحد

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، چهاردهم آبان) با ۱۷ هزار و ۵۳۶ واحد رشد در ارتفاع ۲میلیون و ۱۶ هزار و ۷۴۶ واحدی قرار گرفت.

بورس صعودی شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز روند صعودی داشت و شاخص کل بورس با افزایش بیش از ۲۸ هزار واحدی به یک میلیون و ۹۹۹ هزار واحد رسید.

افت اندک شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه، نهم آبان) با ۲۰۹ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۹۸۱ هزار و ۲۰۴ واحدی ایستاد.

افزایش ۲۰ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز دوشنبه هشتم آبان ماه ۱۴۰۲ شاخص بورس با رشد حدود ۲۰ هزار واحدی، به کانال یک میلیون و ۹۸۱ هزار واحد رسید.

صعود ۱۰ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، هفتم آبان) با ۱۰‌ هزار و ۱۰۲ واحد افزایش به ارتفاع یک میلیون و ۹۶۱ هزار و ۳۱۸ واحد رسید.

شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد