سایر

تقدیر از کارکنان واحد بیمه و بازنشستگی شرکت فولاد خوزستان

تقدیر از کارکنان واحد بیمه و بازنشستگی شرکت فولاد خوزستان
پایگاه خبری معدن نیوز -به مناسبت سالروز بیمه و با حضور علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی، رحیم امید بخش مدیر امور اداری، کاوه طالبی مدیر خدمات و امور اجتماعی و محمد جامعی سرپرست مدیریت روابط عمومی در مراسمی از زحمات کارکنان این بخش تقدیر شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز - به مناسبت سالروز بیمه و با حضور علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی، رحیم امید بخش مدیر امور اداری، کاوه طالبی مدیر خدمات و امور اجتماعی و محمد جامعی سرپرست مدیریت روابط عمومی در مراسمی از زحمات کارکنان این بخش تقدیر شد. 

 علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی در سخنان کوتاهی با تشکر از کارکنان واحد بیمه و بازنشستگی گفت: رفتار همراه با آرامش،احترام و تکریم، کار ارزشمند شما در حوزه پیشگیری و درمان و بیمه گری را کامل می کند و همه ما اینجا هستیم تا از این تعامل سازنده و خشنودی آفرین قدردانی کنیم.    
 
رحیم امید بخش مدیر امور اداری هم در این نشست صمیمانه گفت: از سال گذشته تا کنون، با حمایت‌های مدیرعامل و قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی شرکت، اتفاقات خوبی در زمینه بیمه برای کارکنان رخ داده است. 
 
سید احسان‌اله سالاری رئیس بیمه و بازنشستگی گفت: در سال گذشته تاکنون برای رفاه حال کارکنان ۱۰ فرآیند همچون: کاهش مدت زمان پرداخت ها و کاهش مدت زمان بازنشستگی از ۴ ماه به ۲۵ روز، برای پرداخت مستمری پس از بازنشستگی صورت پذیرفته است.
 
گفتنی است، مراسم یاد شده روز یکشنبه ۱۳ آذرماه ۱۴۰۱ در واحد بیمه و بازنشستگی برگزار شد.
 


   لینک کوتاه خبر:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد