سایر

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران:

بازنشستگان باید در اتاق‌های فکر نقش‌آفرین باشند

بازنشستگان باید در اتاق‌های فکر نقش‌آفرین باشند
پایگاه خبری معدن نیوز -به مناسبت روز "خانواده و تکریم بازنشستگان" مدیرعامل شرکت سنگ آهن در محل امور بازنشستگی کارکنان فولاد منطقه بافق حضور یافته و از دفتر بازدید کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -به مناسبت روز "خانواده و تکریم بازنشستگان" مدیرعامل شرکت سنگ آهن در محل امور بازنشستگی کارکنان فولاد منطقه بافق حضور یافته و از دفتر بازدید کرد.

مجتبی حمیدیان، مدیر عامل شرکت سنگ آهن ضمن تبریک این روز به بازنشسته ها در این رابطه گفت: در حال حاضر بازنشسته ها بروز و ظهوری که باید ندارند. این عزیزان باید در تمام زمینه ها فعال باشند. وی افزود: بازنشسته ها از کار افتاده نیستند بلکه همه سر حال و سر زنده هستند و می توانند بسیاری از کارها را تازه با تجربه خیلی بالاتری انجام دهند. ولی الان طوری است که کنار گذاشته شده اند و این خوب نیست.

حمیدیان تصریح کرد: یک سری کارها هست که جنس آدم‌های سن و سال دار بهتر می توانند انجام دهند. بازنشسته ها می توانند در اتاقهای فکر برای پیشبرد امور ایده بدهند و کمک کنند. باید یک سری قالبها طراحی شود که بازنشسته ها بیایند و نقش آفرینی کنند.

وی توصیه کرد: برنامه هایی که برگزار می کنید بگذارید خود بازنشسته ها انجام دهند. بازنشسته ها باید بیایند و در کارها محور باشند. استفاده از بازنشستگان در امور مختلف در آنها و جامعه نشاط ایجاد خواهد کرد.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد