اقتصاد و صنعت

با حضور مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان؛

نمایشگاه معدن و متالوژی مشهد افتتاح شد

نمایشگاه معدن و متالوژی مشهد افتتاح شد
پایگاه خبری معدن نیوز -هفدهمین نمایشگاه تخصصی معدن و متالوژی ۱۲ تیر ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با حضور مدیر کل صنعت، معدن و تجارت، معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و جمعی از مسئولین و دست اندرکاران صنعت خراسان رضوی آغاز به کار کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -هفدهمین نمایشگاه تخصصی معدن و متالوژی ۱۲ تیر ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با حضور مدیر کل صنعت، معدن و تجارت، معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و جمعی از مسئولین و دست اندرکاران صنعت خراسان رضوی آغاز به کار کرد.

امیررضا رجبی، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در اولین روز این نمایشگاه گفت: ذوب آهن اصفهان با تامین ریل متروی مشهد و همچنین فعالیت در معدن ققنوس، حضوری فعال در استان خراسان رضوی دارد و این همکاری و تعامل رو به افزایش است.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان نه تنها در صنعت فولاد بلکه در کل صنعت کشور تاثیرگذار است. این مجتمع مصرف گاز و برق کمی دارد و برق خود راتامین می کند که نقش مهمی در کاهش آلایندگی محیط زیست دارد و ارزش افزوده خوبی نیز ایجاد می کند.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی اظهار داشت: یکی از کارهای مهم ذوب آهن اصفهان تامین ریل برای خطوط بین شهری و متروی کلان شهرهاست که در متروی مشهد نیز شاهد بهره گیری از این محصول مهم هستیم.

رجبی تصریح کرد: ذوب آهن اصفهان با تولید محصول مهم ریل در توسعه حمل و نقل ریلی و همچنین متروی کشور نقش آفرین است که نشان دهنده توان بالای این شرکت می باشد.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان ارتباط خوب و همکاری سازنده ای با استان خراسان رضوی دارد و ما آمادگی لازم برای توسعه این همکاری به ویژه در بخش معدن را داریم.

حسن نوری زاده معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی نیز در این بازدید با توضیحات مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در جریان دستاوردهای مهم ذوب آهن اصفهان قرار گرفت و اظهار داشت: توانمندی این مجتمع عظیم صنعتی در کشور اثبات شده است و به ویژه در حمل و نقل ریلی و صنعت ساختمان و همچنین بخش معدن شاهد تاثیرات سازنده ذوب آهن اصفهان در کل کشور هستیم.

هفدهمین نمایشگاه تخصصی معدن و متالوژی از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ تیر ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با حضور شرکت های داخلی و خارجی فعالیت می کند. غرفه ذوب آهن اصفهان در سالن فردوسی این نمایشگاه، پذیرای دست اندرکاران، کارشناسان و فعالان این صنعت است.   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد