اقتصاد و صنعت

بازدید مدیر زیرساخت ایمیدرو از منطقه ویژه اقتصادی پارسیان

بازدید مدیر زیرساخت ایمیدرو از منطقه ویژه اقتصادی پارسیان
پایگاه خبری معدن نیوز -غلامرضایی، مدیر زیرساخت ایمیدرو به منظور بررسی میزان پیشرفت پروژه‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان از این مجموعه بازدید کرد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -غلامرضایی، مدیر زیرساخت ایمیدرو به منظور بررسی میزان پیشرفت پروژه‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان از این مجموعه بازدید کرد.

منیژه غلامرضایی، مدیر زیر ساخت ایمیدرو و جانشین معاون معادن و فراوری مواد و هیات همراه با همراهی علی اصغر علامه،مدیر عامل این منطقه از پروژه های زیر ساختی و سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی پارسیان بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت و مشکلات پروژه ها قرار گرفتند.

در این بازدید یک روزه، از پروژه‌های سوله انبار گمرک، احداث سر در ورودی، احداث ساختمان اورژانس و آتش نشانی، احداث ساختمان اداری، باسکول، پتروشیمی ها، گره ترافیکی، آب شیرین کن و همچنین بندر و اسکله های منطقه ویژه اقتصادی پارسیان بازدید به عمل آمد.

در ادامه این بازدید نشست جمع بندی با حضور مدیران منطقه ویژه اقتصادی پارسیان برگزار شد.

سید علی اصغر علامه، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در این نشست به تبیین و تشریح پروژه‌های فعال در منطقه پرداخت و از حمایت‌ها و همراهی سازمان ایمیدرو و مسئولان در تحقق و عملیاتی شدن پروژه ها قدردانی کرد.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد