اقتصاد و صنعت

طی سال 1402؛

۳۳ قرارداد مطالعاتی راهسازی و برق‌رسانی توسط ایمیدرو اجرا شد

۳۳ قرارداد مطالعاتی راهسازی و برق‌رسانی توسط ایمیدرو اجرا شد
پایگاه خبری معدن نیوز -مجری طرح ایجاد زیر بناها در معادن بزرگ و مناطق معدنی کشور اعلام کرد: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران؛ ۳۳ قرارداد مطالعاتی در حوزه های راهسازی و برق رسانی به طول ۹۲۴ کیلومتر را طی سال ۱۴۰۲به اجرا گذاشت.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -مجری طرح ایجاد زیربناها در معادن بزرگ و مناطق معدنی کشور اعلام کرد: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران؛ 33 قرارداد مطالعاتی در حوزه های راهسازی و برق رسانی به طول 924 کیلومتر را طی سال 1402به اجرا گذاشت.

داریوش فرهنگ افزود: این سازمان 24 قرارداد مطالعاتی راه به طول 529.5 کیلومتر با سرمایه 122 میلیارد ریال و همچنین 9 قرارداد مطالعاتی برق به طول 394.6 کیلومتر با سرمایه گذاری 28.5 میلیارد ریال را طی سال 1402 در دستورکار قرار داد.

وی با تاکید بر اینکه ایمیدرو توسعه زیربناهای معادن را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است، گفت: سال گذشته از تعداد 28 قرارداد راهسازی و برق رسانی (به طول 475 کیلومتر)؛ 21 قرارداد به حوزه راه اختصاص یافت و هفت قرارداد برق رسانی تعریف شد.

طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی کشور (زیرمجموعه ایمیدرو) اجرای این پروژه ها را بر عهده دارد.   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد