رویدادها و گزارش های ویژه

استاندار فارس در گفت‌و‌گو با معدن‌نیوز عنوان کرد:

از پروژه احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی فولاد غدیر نی‌ریز حمایت می‌کنیم

از پروژه احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی فولاد غدیر نی‌ریز حمایت می‌کنیم
پایگاه خبری معدن نیوز -مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز یکی از ۷ طرح تولید فولاد استانی تولید آهن اسفنجی و فولاد‌سازی ایران در راستای هدف توسعه غیر‌متمرکز فولاد در برنامه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است که با هدف تولید سالانه ۸۰۰ هزارتن آهن اسفنجی و یک‌میلیون تن شمش فولاد در استان فارس و شهرستان نی‌ریز احداث شده و به بهره‌برداری رسیده‌است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز یکی از ۷ طرح تولید فولاد استانی تولید آهن اسفنجی و فولاد‌سازی ایران در راستای هدف توسعه غیر‌متمرکز فولاد در برنامه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است که با هدف تولید سالانه ۸۰۰ هزارتن آهن اسفنجی و یک‌میلیون تن شمش فولاد در استان فارس و شهرستان نی‌ریز احداث شده و به بهره‌برداری رسیده‌است. 

قطع به یقین از اهم دلایلی که موجب شده تا سیاست گذاران کلان کشور اقدام به اتخاذ تصمیماتی همچون توزیع مناطق صنعتی کشور کنند بهبود وضعیت معیشتی و توزیع درآمدی در سطح کشور بوده که می توان مجتمع فولاد غدیر نی ریز را از  طلایه داران این هدف و برنامه دانست.

مجتمع فولاد غدیر نی ریز در یکی دیگر از اقدامات خود برای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان خود و در راستای اجرای نهضت ملی مسکن اقدام به شروع پروژه احداث 1000 واحد مسکونی برای کارکنان خود کرده که به نوبه خود قابل تقدیر است.

محمد هادی ایمانیه، استاندار فارس در حاشیه بازدید از غرفه فولاد غدیر نی ریز در ششمین نمایشگاه توانمندی صادراتی ایران در خصوص اقدامات و تاثیر مجتمع غدیر نی ریز بر زیست و معیشت منطقه به معدن‌نیوز گفت: مجتمع فولاد غدیر نی ریز در بخش زیرساخت ها و همچنین تکمیل زنجیره ارزش فولاد در استان فارس تلاش های زیادی از جمله انتقال آب خلیج فارس و مباحث زیرساختی همچون پارکی که به زودی افتتاح می شود و انتقال آب به روستاهای مجاور انجام داده که بسیار ارزشمند است.

استاندار فارس در خصوص طرح احداث 1000 واحد مسکونی توسط مجتمع فولاد غدیر نی ریز گفت: عقیده بنده این است که ما هرچه بتوانیم مسکن کارمندان، مهندسان و مدیران کارخانه های بزرگمان را در اطراف کارخانه فراهم کنیم، علاوه بر اینکه موجب آسایش کارمندان می شود و می تواند حوادث و هزینه های رفت آمد را بکاهد، به کاهش ترافیک هم کمک خواهد کرد. به همین دلیل ما از کارخانه های بزرگ استان از جمله مجتمع فولاد غدیر نی ریز شروع کردیم و قطعا مدیریت استان کمک خواهد کرد که این پروژه مسکونی به خوبی پیش برود.

 


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد