ورزش بنگاه ها

پیروزی چادرملو مقابل فولاد در لحظات پایانی

پیروزی چادرملو مقابل فولاد در لحظات پایانی
پایگاه خبری معدن نیوز -روز دوم از دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور با پیروزی چادرملو در خانه فولاد خوزستان خاتمه یافت.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -روز دوم از دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور با پیروزی چادرملو در خانه فولاد خوزستان خاتمه یافت.

تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و چادرملوی اردکان از ساعت 16 روز جمعه ۲۰ بهمن ماه در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به مصاف هم رفتند که تقابل آنها در پایان به برتری یک بر صفر چادرملو انجامید.

تک گل این دیدار را علی طاهران در دقیقه 8+90 به ثمر رساند تا شاگردان سعید اخباری به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کنند. بدین ترتیب فولاد خوزستان نیز به سرنوشت صنعت نفت آبادان دچار شد و دومین تیم لیگ برتری حذف شده از جام حذفی لقب گرفت.

تا به اینجا صعود تیم‌های پیکان تهران، فجرسپاسی شیراز، مس کرمان، مس سونگون، سایپای تهران، گل‌گهر سیرجان، ذوب‌آهن اصفهان، استقلال ملاثانی و چادرملوی اردکان به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال حذفی باشگاه‌های کشور قطعی شده است.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد