رویدادها و گزارش های ویژه

محمدیاسر طیب‌نیا:

حمایت فولاد مبارکه از ۴۰۰ طرح دانشگاهی

حمایت فولاد مبارکه از ۴۰۰ طرح دانشگاهی
پایگاه خبری معدن نیوز -دفتر مرکز نوآوری فولاد مبارکه دانشگاه اصفهان با حضور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و رئیس دانشگاه اصفهان افتتاح شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -دفتر مرکز نوآوری فولاد مبارکه دانشگاه اصفهان با حضور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و رئیس دانشگاه اصفهان افتتاح شد.

 مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در آیین افتتاح مرکز نوآوری این شرکت در دانشگاه اصفهان اظهار داشت: در حوزه نوآوری، به نوآوری باز روی آورده‌ایم و طی یک سال گذشته تلاش ما این بود که همه دانشجویان، اساتید و ظرفیت‌های دانشگاهی، هسته‌های فناورانه، شرکت‌های نوپا و شرکت‌های نابالغ را استفاده کنیم تا اصفهان را به قطب فناوری و نوآروی کشور تبدیل کنیم.

محمدیاسر طیب‌نیا عنوان کرد: این امر نیازمند زیرساخت‌هایی ازجمله توسعه زیرساخت‌های علمی در مراکز دانشگاهی است که مراکز نوآوری صنایع از جمله این زیرساخت‌هاست.

وی افزود: تخصیص گرنت‌ها از جمله اتفاقاتی است که به صورت جدی در فولاد مبارکه دنبال می‌شود به گونه‌ای که تاکنون بیش از یک هزار و ۲۰۰ موضوع بررسی شده و بالغ بر ۴۰۰ طرح برای حل مسایل و مشکلات صنعت فولاد و دیگر صنایع برای مشارکت مورد تایید قرار گرفته است‌‌.

گفتنی است در مرکز نوآوری فولاد مبارکه دانشگاه اصفهان قرار است اقدامات و همکاری‌های علمی و نوآوری فولاد مبارکه و دانشگاه اصفهان پیگیری شود.

مرکز نوآوری فولاد مبارکه دانشگاه اصفهان پنجمین مرکز نوآوری در دانشگاه‌های کشور است که به همت فولاد مبارکه راه‌اندازی شد.

مساحت این مرکز ۲۷۰ متر مربع است. 


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد