رویدادها و گزارش های ویژه

محتشمی‌پور عنوان کرد:

روند رو به رشد نمایشگاه ماینکس ۲۰۲۳

روند رو به رشد نمایشگاه ماینکس ۲۰۲۳
پایگاه خبری معدن نیوز -معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت در گفت‌و‌گو با معدن‌نیوز روند نمایشگاه ماینکس ۲۰۲۳ را روند رو به رشدی دانست و گفت: نسبت به سال گذشته تعداد شرکت‌ها در نمایشگاه افزایش یافته و موضوعات متنوع‌تری در این نمایشگاه ارائه شده است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت در گفت‌و‌گو با معدن‌نیوز روند نمایشگاه ماینکس ۲۰۲۳ را روند رو به رشدی دانست و گفت: نسبت به سال گذشته تعداد شرکت‌ها در نمایشگاه افزایش یافته و موضوعات متنوع‌تری در این نمایشگاه ارائه شده است. 

رضا محتشمی‌پور افزود: نمایشگاه ماینکس فرصت خوبی برای ارائه عرضه و تقاضای فناوری در کشور در بخش معدن است و ما به این بستر نیاز داریم که بتوانیم ظرفیت‌های فناوری را در بخش معدن به شرکت‌های معدنی معرفی کنیم.

وی ادامه داد: از یک سو نیاز بخش معدن و فرآوری مواد معدنی به فناوری در کشور زیاد است و از یک سو توانایی که در قالب شرکت‌های دانش‌بنیان و خدمات فنی و مهندسی در کشور وجود دارد. خوشبختانه این ظرفیت خوب این امکان را دارد تا در محلی مانند نمایشگاه ماینکس با یکدیگر تقاطع کنند و امیدوارم که اثر آن را ما در سال‌های آتی ببینیم.

محتشمی‌پور خاطر نشان کرد: خواهش من این است که روند برگزاری نمایشگاه‌ها رصد شود که چه اتفاقی با حضور شرکت‌ها افتاد و چه نیازهایی تامین شد و یا چه ظرفیت‌هایی شناسایی شد و ما هم از این اطلاعات استفاده خواهیم کرد.

در ادامه بیننده گزارش تصویری معدن‌نیوز با معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت باشید. 


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد