گفتگو، یادداشت و نشست خبری

مدیرعامل شرکت آرکا همایش پارس مطرح کرد:

رونمایی از محصولات دانش‌بنیان در ماینکس ۲۰۲۳

رونمایی از محصولات دانش‌بنیان در ماینکس ۲۰۲۳
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل شرکت آرکا همایش پارس در گفت‌و‌گو با معدن‌نیوز بیان کرد: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معادن و صنایع معدنی از ۱۲ مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا ۱۴ مهرماه برپا است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -مدیرعامل شرکت آرکا همایش پارس در گفت‌و‌گو با معدن‌نیوز بیان کرد: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معادن و صنایع معدنی از ۱۲ مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا ۱۴ مهرماه برپا است. 

محمدرضا شینی‌مقدم گفت: ٢۵٠ شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند که اغلب از شرکت‌های بزرگ معدنی هستند از این تعداد ۲٠ شرکت خارجی از کشورهای چین، روسیه، آلمان، و لهستان هستند.

وی افزود: همزمان با برگزاری نمایشگاه، نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی نیز برگزار می‌شود.

مقدم با اشاره به پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در ماینکس ۲۰۲۳، عنوان کرد: بخش شرکت‌های دانش‌بنیان یکی دیگر از بخش‌های نمایشگاه است. یکی از اهداف ما در این نمایشگاه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های معدنی که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفای ریاست جمهوری به شرکت‌های دانش‌بنیان برای معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌هایشان اختصاص داده شد.

 مجری ماینکس ۲۰۲۳ اضافه کرد: در طول برگزاری نمایشگاه برای نخستین‌بار از ماشین‌آلات و تجهیزاتی که بومی‌سازی شده است، رونمایی شده است.

مقدم در پایان گفت: افتتاح نمایشگاه ماینکس ۲۰۲۳، روز ۱۲ مهرماه با حضور مقامات وزارت صمت و نماینده مجلس شورای اسلامی انجام شد و پیش‌بینی می‌شود سال آینده با توجه به رضایت غرفه‌داران شاهد رشد حضور شرکت‌ها در نمایشگاه باشیم. 

در ادامه بیننده گفت‌و‌گوی تصویری معدن‌نیوز با مدیرعامل شرکت آرکا همایش پارس باشید.

 


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
نمایشگاه معدن رستاک پادویژن
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
شرکت گهرزمین
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد