بورس کالا

عرضه امروز سیمانی‌ها در بورس کالا

عرضه امروز سیمانی‌ها در بورس کالا
پایگاه خبری معدن نیوز -عرضه های سیمانی ها از امروز (یکشنبه ۵ شهریور) آغاز و دوشنبه (۶ شهریور) تداوم می یابد. در عرضه های امروز، ۶۶ شرکت سیمانی در مجموع یک میلیون و ۱۳۶ هزار و ۷۹۰ تن انواع سیمان را روی تابلو می برد و از نکات قابل توجه عرضه های امروز سیمان افزایش ۲۲ هزار تنی عرضه هاست. شرکت های سیمانی از ابتدای سال تا پایان مرداد، ۲۶.۵ میلیون تن سیمان به ارزش ۲۳ همت در بازار فیزیکی و ۱۴۵ هزار تن به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان در قالب گواهی سپرده کالایی در بورس کالا فروختند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -عرضه های سیمانی ها از امروز (یکشنبه ۵ شهریور) آغاز و دوشنبه (۶ شهریور) تداوم می یابد. در عرضه های امروز، ۶۶ شرکت سیمانی در مجموع یک میلیون و ۱۳۶ هزار و ۷۹۰ تن انواع سیمان را روی تابلو می برد و از نکات قابل توجه عرضه های امروز سیمان افزایش ۲۲ هزار تنی عرضه هاست. شرکت های سیمانی از ابتدای سال تا پایان مرداد، ۲۶.۵ میلیون تن سیمان به ارزش ۲۳ همت در بازار فیزیکی و ۱۴۵ هزار تن به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان در قالب گواهی سپرده کالایی در بورس کالا فروختند.

تالار سیمان در بورس کالا امروز یکشنبه ۵ شهریور میزبان عرضه یک میلیون و ۱۳۶ هزار و ۷۹۰ تن انواع سیمان از سوی ۶۶ شرکت سیمانی است. از کل عرضه های امروز سیمانی ها در بورس کالا، ۹۲۵ هزار و ۳۸۰ تن سیمان از نوع تیپ ۲، ۱۰۷ هزار و ۸۵۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۴۲۵، ۹۶ هزار و ۱۶۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۳۲۵ و ۷ هزار و ۴۰۰ تن از نوع سیمان تیپ ۱-۵۲۵ خواهد بود.

از ابتدای سال تا پایان مرداد ۲۸ میلیون و ۷۳۲ هزار تن انواع سیمان عرضه و با تقاضای ۳۴ میلیون ۸۱۵ هزار تنی مواجه و ۲۶ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۶۲۷ تن آن دادوستد شد و ارزش ۲۳ هزار و ۶۲ میلیارد تومان را ثبت کرد.

از ابتدای امسال تا پایان مرداد، ۱۴۵ میلیون و ۸۳۰ هزار گواهی سپرده سیمان معادل ۱۴۵ هزار و ۸۳۰ تن سیمان به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان معامله شد.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد