صنایع معدنی

دیدار نوروزی مدیر عامل چادرملو

دیدار نوروزی مدیر عامل چادرملو
پایگاه خبری معدن نیوز -در نخستین ساعات سال نو طاهرزاده و جمعی از معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو پس از دیدار با پرسنل در حال کار و فعالیت در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو و تبریک سال نو و ابراز امیدواری برای کسب رکوردهای جدید و تداوم موفقیت ها در سال جدید، به دیدار تعدادی از خانواده های معظم شهدا در شهرستانهای بهاباد و اردکان رفتند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز - در نخستین ساعات سال نو طاهرزاده و جمعی از معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو پس از دیدار با پرسنل در حال کار و فعالیت در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو و تبریک سال نو و ابراز امیدواری برای کسب رکوردهای جدید و تداوم موفقیت ها در سال جدید، به دیدار تعدادی از خانواده های معظم شهدا در شهرستانهای بهاباد و اردکان رفتند.
طاهرزاده در این دیدارها که امام جمعه و نماینده شهرستان اردکان و امام جمعه و فرماندار بهاباد ایشان را همراهی می کردند ضمن ابلاغ پیام تبریک اعضای هیات مدیره چادرملو به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان، اظهار داشت عزت، اقتدار و امنیت کشور عزیزمان ایران مرهون ایثار شهداء، جانبازان و ایثار گران میباشد که آرامش لازم را براى کشور تامین نموده اند.

وی افزود: خانواده شهداء به واسطه تقدیم عزیزان خود در راه جهاد الهی طلایه‌داران عزت و اقتدار کشور هستند و امروز مجموعه شرکت چادرملو به دعاى خیر این خانواده هاى عزیز در جهت کسب موفقیت های روز افزون نیازمند است.

طاهر زاده با تاکید بر این که همه ما وظیفه داریم دنبال‌رو و پیرو مسیر این شهیدان عزیز باشیم، برای تمامی خانواده های معزز شهدا آرزوی سلامتی و شادکامی و برای شهدای والامقام، محشور شدن با سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله حسین ( ع) را مسئلت نمود.   لینک کوتاه خبر:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد