ورزش بنگاه ها

صعود گل‌گهر در دیداری جنجالی

صعود گل‌گهر در دیداری جنجالی
پایگاه خبری معدن نیوز -تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در دیداری جنجالی برابر فولادخورستان به برتری دست یافت و حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در دیداری جنجالی برابر فولادخورستان به برتری دست یافت و حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شد.

در تنها دیدار باقی مانده از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌ها جام حذفی فوتبال کشور، تیم‌های گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان از ساعت ۱۶:۳۰ امروز جمعه در سیرجان برابر یکدیگر به میدان رفتند که این مسابقه با برتری یک بر صفر گل‌گهر خاتمه یافت تا این تیم رقیب پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی شود.

این مسابقه به دلیل حضور فولاد در لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاده بود.

این دیدار آخرین حضور امیر قلعه‌نویی که به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده، روی نیمکت گل‌گهر محسوب می‌شد.

نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت اما در نیمه دوم، اتفاقات زیادی رقم خورد.

در ابتدای نیمه دوم، وحید حیدریه مدافع جناح چپ فولاد با دریافت دومین کارت زرد از زمین اخراج شد که اعتراض فولادی‌ها را در پی داشت.

دقایقی پس از آن، شوت سنگین و تماشایی کی‌روی استنلی به تیرک دروازه میهمان برخورد کرد.

در دقیقه ۲۰، عارف آقاسی مدافع میانی فولاد با حرکتی عجیب که به فنون رزمی شباهت داشت، رضا شکاری را سرنگون کرد تا او نیز از زمین اخراج شده و فولاد ۹ نفره شود.

بازیکنان و اعضای کادر فنی فولاد به این مساله اعتراض زیادی داشتند و برای چند دقیقه از زمین بیرون آمدند، اما دوباره به میدان برگشتند.

توقف‌های طولانی موجب شد تا داور برای نیمه دوم، ۱۰ دقیقه وقت اضافه اعلام کند.

حملات شاگردان امیر قلعه‌نویی در دقیقه ۹۸ جواب داد و کرنر ارسالی با ضربه امین پورعلی همراه شد و پس از برخورد به محمدامین حزباوی مدافع فولاد، درون دروازه میهمان جای گرفت.

یک دقیقه پس از آن، فولاد ۹ نفره می‌توانست به گل تساوی برسد که محسن فروزان با واکنشی عالی دروازه تیمش را نجات داد.

این بازی با برتری یک بر صفر گل‌گهر به اتمام رسید تا جدایی قلعه‌نویی از این تیم و حضورش در تیم ملی، شیرین‌تر شود.

ترکیب ابتدایی گل‌گهر:

محسن فرزان، طاها شریعتی، علیرضا آرتا، علی اصغر آشوری، رضا شکاری، امیر جعفری، محمدرضا حسینی، مهدی تیکدری، محمد خدابنده لو، امین پورعلی و اریک باگنامو

ترکیب ابتدایی فولاد:

کریستوفر کنت، مهدی شیری، محمدامین حزباوی، عارف آقاسی، وحید حیدریه، حمید بوحمدان، محمد آبشک، محمدرضا غبیشاوی، روبرتو تورس، ساسان انصاری، سعید واسعیش


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد