اقتصاد و صنعت

برگزاری همایش بزرگ تجاری و سرمایه‌گذاری ایران و قطر

برگزاری همایش بزرگ تجاری و سرمایه‌گذاری ایران و قطر
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرکل دفتر غرب آسیای سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری همایش بزرگ تجاری و سرمایه‌گذاری ایران و قطر خبر داد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -مدیرکل دفتر غرب آسیای سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری همایش بزرگ تجاری و سرمایه‌گذاری ایران و قطر خبر داد.

 فرزاد پیلتن، مدیرکل غرب آسیای سازمان توسعه تجارت ایران گفت: همایش بزرگ تجاری و سرمایه‌گذاری ایران و قطر، با حضور ۲۰ هلدینگ و شرکت بزرگ تجاری و سرمایه‌گذاری قطری و بیش از ۲۰۰ شرکت ایرانی، توسط بانک توسعه قطر، سفارت قطر در تهران و با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این همایش علاوه بر معاون وزیر تجارت و صنعت قطر و معاون وزیر صمت ایران و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، قائم مقام وزیر صمت ایران در امور بازرگانی و نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و دبیرکل اتاق بازرگانی قطر و جمعی دیگر از مقامات اقتصادی و تجاری دو کشور حضور خواهند یافت.

مدیرکل غرب آسیای سازمان توسعه تجارت ایران ادامه داد: علاوه بر معرفی فرصت‌های توسعه همکاری‌های تجاری و سرمایه‌گذاری میان دو کشور، مقرر است نمایندگان شرکت‌های خصوصی دو کشور در مذاکرات رو در رو در خصوص راهکارهای توسعه این همکاری‌ها مذاکره کنند.

گفتنی است، همایش تجاری و سرمایه‌گذاری ایران و قطر طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۱۴ و ۱۵ اسفندماه برگزار می‌شود و حضور در این همایش صرفاً با هماهنگی و ثبت‌نام قبلی امکان‌پذیر است.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد