اقتصاد و صنعت

معدن‌نیوز بررسی کرد:

نگرانی‌ها در خصوص رشد اقتصاد جهانی دامن نفت را نیز گرفت

نگرانی‌ها در خصوص رشد اقتصاد جهانی دامن نفت را نیز گرفت
پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت نفت برنت روز سه‌شنبه سقوط کرد زیرا نگرانی‌ها در مورد تداوم کندی اقتصاد جهانی که تقاضا را کاهش می‌دهد، سرمایه‌گذاران را بر آن داشت تا از سود سرمایه گذاری خود بکاهند و همین موضوع نااطمینانی ها در خصوص سود تجارت نفت را افزایش داده است.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -قیمت نفت برنت روز سه‌شنبه سقوط کرد زیرا نگرانی‌ها در مورد تداوم کندی اقتصاد جهانی که تقاضا را کاهش می‌دهد، سرمایه‌گذاران را بر آن داشت تا از سود سرمایه گذاری خود بکاهند و همین موضوع نااطمینانی ها در خصوص سود تجارت نفت را افزایش داده است.

 تمرکز در بازارهای مالی گسترده‌تر، به طور قطعی بر انتشار صورتجلسه آخرین جلسه فدرال رزرو ایالات متحده در روز چهارشنبه است، پس از آن که داده‌های اخیر خطر بالاتر ماندن نرخ های بهره را برای مدت طولانی تر افزایش داد.  

شاخص جهانی نفت خام برنت با 1.09 دلار یا 1.3 درصد کاهش به 82.98 دلار در هر بشکه در ساعت رسید.  نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا برای ماه مارس که روز سه شنبه به پایان می رسد، با 43 سنت افزایش به 76 دلار و 77 سنت رسید.  

برنت از اواخر دسامبر در میانه محدوده معاملاتی بین 78 تا 88 دلار در هر بشکه قرار دارد و برخی از سرمایه گذاران به دلیل نگرانی از افزایش بیشتر نرخ بهره در ایالات متحده سود می برند، در حالی که برخی دیگر به امید بهبود تقاضا در چین احساسات صعودی خود را حفظ کردند


   لینک کوتاه خبر:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد