ورزش بنگاه ها

پایان طلسم هفت‌ساله سپاهان با هفتمین سرمربی

پایان طلسم هفت‌ساله سپاهان با هفتمین سرمربی
پایگاه خبری معدن نیوز -سپاهان سرانجام پس از هفت سال با مربیگری ژوزه مورایس موفق به شکست فولاد خوزستان در خانه این تیم شد.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -سپاهان سرانجام پس از هفت سال با مربیگری ژوزه مورایس موفق به شکست فولاد خوزستان در خانه این تیم شد.

 تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان در تاریخ لیگ برتر ۴۱ بار به مصاف هم رفته‌اند که در این بین سپاهان ۱۴ پیروزی و فولاد ۹ پیروزی به دست آورده‌اند، ضمن اینکه ۱۸ دیدار نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. آخرین دیدار آنها که مصاف 42 بود دقایقی پیش با برتری ارزشمند طلایی پوشان خاتمه پیدا کرد تا تعداد پیروزی‌های این تیم در تاریخ لیگ برتر مقابل فولاد به عدد 15 برسد.

اما نکته قابل توجه اینکه آخرین پیروزی سپاهان برابر فولاد در اهواز به مرحله برگشت لیگ چهاردهم بازمی‌گردد؛ جایی که سپاهان با گل مهدی شریفی در ورزشگاه غدیر به پیروزی رسید و در انتهای آن فصل هم پنجمین قهرمانی لیگ برتر خود را جشن گرفت.  حالا اما پس از نزدیک به 3 هزار روز طلسم سپاهان در اهواز شکست و طلایی پوشان موفق شدند با مربیگری ژوزه مورایس سرانجام فولاد را در خانه و در ورزشگاه فولاد آره‌نا شکست دهند.

گفتنی است طی این مدت مربیان متعددی از جمله فرکی، استیماچ، عبدالله ویسی، زلاتکو کرانچار، ابراهیم زاده، امیر قلعه‌نویی و محرم نویدکیا هدایت سپاهان را بر عهده داشته‌اند که سرمربی پرتغالی پس از سال‌ها یکی از آمارهای منفی طلایی پوشان را پاک کرد.


   لینک کوتاه خبر:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد