سیمان و مصالح

رئیس اتحادیه مصالح فروشان اعلام کرد؛

کاهش نسبی در قیمت سیمان

کاهش نسبی در قیمت سیمان
پایگاه خبری معدن نیوز -رئیس اتحادیه مصالح فروشان ضمن تایید خبر عدم افزایش قیمت سیمان، گفت که طی روزهای گذشته یک کاهش نسبی هم در قیمت سیمان داشته ایم.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -رئیس اتحادیه مصالح فروشان ضمن تایید خبر عدم افزایش قیمت سیمان، گفت که طی روزهای گذشته یک کاهش نسبی هم در قیمت سیمان داشته ایم.

 طی روزهای گذشته اخباری به نقل از مسئولان کانون انبوه سازان پیرامون افزایش قیمت سیمان کیسه‌ای بین ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان منتشر شد؛ در همین ارتباط نیز وزارت صمت ضمن تکذیب افزایش قیمت سیمان، تاکید کرد که قیمت سیمان در بورس کالا کیسه‌ای ۳۳ هزار تومان بوده و گران نشده است.

در این راستا اسماعیل کاظمی رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی گفت: به هیچ عنوان قیمت سیمان گران نشده و اتفاقی در این حوره نیفتاده است.

کاظمی در مورد اینکه آیا سیمان با همان قیمت کیسه‌ای ۵۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد، تاکید کرد که حتی شاهد کاهش تقریبی نرخ سیمان هم بوده‌ایم.

همچنین بررسی‌ها از بازار سیمان نیز حکایت از آن دارد که قیمت سیمان تغییر خاصی نداشته و مانند روزهای قبل با همان نرخ ۵۰ تا ۵۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

آنطور که فعالان بازار سیمان می‌گویند، مصالح فروشان سیمان را با قیمت تقریبی ۴۰ هزار تومان میخرند و بین ۵۰ تا ۵۱ هزار تومان نیز به فروش می‌رسانند. بنابراین به نظر می‌رسد اظهارات در خصوص افزایش نرخ سیمان بیشتر به دلیل ترس از روزهای سرد و عدم دسترسی به سوخت در کارخانجات باشد.


   لینک کوتاه خبر:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد