فولاد و آهن

تقدیر مدیرعامل ذوب آهن از همت تلاشگران خط تولید

تقدیر مدیرعامل ذوب آهن از همت تلاشگران خط تولید
پایگاه خبری معدن نیوز - منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مهرداد تولائیان معاون بهره برداری، علی رضا قاسمی پور مدیر امور تولید، کاظم تدین مدیر کوره بلند و علی رضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت در کوره بلند های شماره ۲ و ۳ حضور یافتند و با تلاشگران این بخش ها دیدار و گفتگو کردند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز، منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مهرداد تولائیان معاون بهره برداری، علی رضا قاسمی پور مدیر امور تولید، کاظم تدین مدیر کوره بلند و علی رضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت در کوره بلند های شماره 2 و 3 حضور یافتند و با تلاشگران این بخش ها دیدار و گفتگو کردند.

یزدی زاده در این بازدید از همت تلاشگران شرکت که در شرایط سخت کنونی، تولید را حفظ کرده اند قدردانی نمود و بر حفظ سلامت کارکنان و تامین تجهیزات بهداشتی مورد نیاز آنها تاکید کرد.

شایان ذکر است تلاشگران شرکت در شرایطی که کشور با شیوع بیماری کرونا مواجه است، با حضور فعال و همت والای خود، تولید شرکت را در شرایط مطلوب حفظ کرده اند. قابل ذکر است که با برنامه ریزی های صورت گرفته، ضمن غربالگری روزانه کارکنان، نسبت به ضدعفونی و گندزدایی نقاط مختلف شرکت به صورت روزانه اقدام می شود که در همین امر نیز کارکنان خط تولید حضوری فعال دارند.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
علی بابا
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد