مهدی کوهی:
ذوب آهن اصفهان آماده توسعه همکاری با شرکت‌‌های دانش‌بنیان
پنجشنبه 20 ارديبهشت 1403 - 12:14:26

به گزارش معدن نیوز -با توجه به اینکه عمده توسعه صنعت فولاد در کشور ما به دست جوانان همین مرز و بوم به وجود آمده، اکنون نیز تنها راهکار پیشرفت صنعت، میدان دادن به شرکت‌های دانش بنیان است.

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه اینوتکس در نشست گره گشایی صنعت به دست دانش بنیان ها که امروز در پارک فناوری پردیس برگزار شد از عزم راسخ ذوب آهن اصفهان برای استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در به‌روز رسانی تجهیزات و روند تولید این مجتمع بزرگ صنعتی خبر داد.

کوهی در این پنل به ارائه‌ی راهکارهایی برای تسهیل ارتباط شرکت‌های دانش‌بنیان با صنعت پرداخت و گفت: با توجه به اینکه عمده توسعه صنعت فولاد در کشور ما به دست جوانان همین مرز و بوم به وجود آمده،اکنون نیز تنها راهکار پیشرفت صنعت ، میدان دادن به شرکت‌های دانش بنیان است.

وی افزود: این میدان دادن به شرکت های دانش بنیان باید به گونه‌ای هدفمند همانند دفاتر ارتباط با صنعت که پیش از این در دانشگاه‌ها فعال بود و مدیران بسیاری را تحویل صنایع کشور داد، انجام شود.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: تسهیل ارتباط شرکت‌های دانش بنیان با سرپرستان و مدیران دست اندرکار در مجموعه ذوب آهن کمک شایانی به شناسایی مشکلات و معضلات موجود، همچنین یافتن راهکارهایی برای تبدیل فرایند سنتی تولید به تکنولوژی‌های روز از جمله هوش مصنوعی می‌کند.

کوهی بیان داشت: داشتن قدرت ، نقش تعیین کننده‌ای در پیشرفت دارد از این رو مجموعه ذوب‌آهن اصفهان نیز در تلاش است با کمک متخصصان در زمینه تکنولوژی‌های نو تغییرات لازم را ایجاد کند. این مجتمع بزرگ صنعتی حدود ۸۵ درصد از قطعات مکانیکی و ۶۵ درصد از قطعات الکتریکی مورد نیاز خود را در داخل مجموعه تولید می‌کند بنابراین برای تامین مابقی قطعات مورد نیاز همکاری و مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان لازم و ضروری است.http://www.madannews.com/Fa/News/641666/ذوب آهن اصفهان آماده توسعه همکاری با شرکت‌‌های دانش‌بنیان
بستن   چاپ