با اجرای پروژه‌ای موفقیت‌آمیز صورت گرفت؛

افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی آهک ناحیه آهن‌سازی فولاد مبارکه

پایگاه خبری معدن نیوز -مدیر اجرای پروژه‌های ناحیه آهن‌سازی از اجرای موفقیت‌آمیز پروژه افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی آهک ناحیه آهن‌سازی با رعایت کامل موارد ایمنی و با هدف افزایش ظرفیت محل ذخیره‌سازی آهک و ارتقای فرایندهای زیست‌محیطی شرکت خبر داد.

بهار تولید، کلیدواژه سال در ذوب‌آهن اصفهان

پایگاه خبری معدن نیوز - به لطف پروردگار بهاری دیگر را آغاز کردیم و حوّلْ حالنا إلی أحْسن الْحال را برای یکدیگر آرزو نمودیم تا در این رستاخیز طبیعت هر یک از ما با افکار و اندیشه های بدیع، طرحی نو در اندازیم و رشد و تعالی خودمان و جامعه پیرامون را برای داشتن “ایران قوی” رقم بزنیم.

تولید در فولادسنگان از مرز ۴ میلیون تن فراتر رفت

پایگاه خبری معدن نیوز -تلاشگران شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان درسال ۱۴۰۱ با تولید بیش از چهار میلیون تن گندله، علی رغم محدودیت های انرژی (برق و گاز) توانستند، تولید سال قبل را بهبود بخشند.

رشد ۲۱ درصدی تولید فولاد ایران از ابتدای ۲۰۲۳

پایگاه خبری معدن نیوز -انجمن جهانی آهن و فولاد اعلام کرد: تولید فولاد ایران در ۲ ماه نخست سال جاری میلادی با رشد قابل توجه ۲۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و به ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تن رسید.

عزم فولاد مبارکه برای تحقق رشد تولید در سال ۱۴۰۲

پایگاه خبری معدن نیوز -محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دیدار نوروزی با کارکنان، ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان، از عزم این شرکت برای تحقق رشد تولید در سال جدید خبر داد و گفت: در سال گذشته رکوردهای تولید متعددی در فولاد مبارکه به ثبت رسید، اقدامات ارزشمندی در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان صورت پذیرفت و گام‌های بلندی در حوزه اشتغال‌آفرینی توسط فولاد مبارکه برداشته شد.

معروفخانی در دیدار نوروزی با پرسنل و کارگران واحد فولادسازی و ریخته‌گری؛

کسب رکوردهای متعدد،عبور از ظرفیت اسمی و کسب رکورد سالیانه تولید تختال در فولاد هرمزگان عملیات به شعار ما می‌توانیم است

پایگاه خبری معدن نیوز -معروفخانی در دیدار نوروزی با کارکنان واحد های تولیدی گفت :کسب رکوردهای پی در پی تولید در سال ۱۴۰۱ و عبور ار ظرفیت اسمی و ثبت رکورد جدید تولید سالیانه در فولاد هرمزگان عمل به شعار ما می‌توانیم است.

رکوردها و رشد تولید در فولاد سنگان در بحبوحه چالش انرژی

پایگاه خبری معدن نیوز -شرکت فولاد سنگان،با ظرفیت تولید بالغ بر ۱۰ میلیون تن گندله و کنسانتره در سال می‌باشد که در طول ۱۲ ماه سال ۱۴۰۱ با احتساب ۱۲۰ روز توقف ناشی از قطع برق و گاز ، که بیش از ۳۵% زمان و ظرفیت تولید می باشد، تولید گندله کارخانه به بیش از ۴ میلیون تن رسید و رکورد تولید سالانه جدید را به ثبت رساند.

دیدار نوروزی مدیر عامل با خانواده ذوب‌آهن

پایگاه خبری معدن نیوز -مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در ایام تعطیلات نوروز با حضور در اماکن رفاهی تفریحی این شرکت در دیداری چندساعته با اعضا خانواده بزرگ این مجتمع عظیم صنعتی دیدار و گفتگو کرد.

دستیابی به رکورد تاریخی تولید به طور همزمان در سه کارخانه سیمیدکو؛

بازیابی و احیا بیش از دو میلیون مترمکعب آب در سیمیدکو

پایگاه خبری معدن نیوز - رکورد تولید سالانه در سه کارخانه سنگ شکن و خردایش سنگ، کنسانتره سازی و همچنین فیلتراسیون و آبگیری از باطله شرکت سیمیدکو، همزمان با آغاز سال نو شکسته شد.

با تلاش و پشتکار جهادی و برای دهمین بار در گروه فولاد خورستان؛

رکورد تولید سالانه فولاد شادگان شکسته شد

پایگاه خبری معدن نیوز -عید شرکت صنعت فولاد شادگان با شکستن رکورد تولید سالانه همراه شد.

حضور موثر فولاد خوزستان در اجلاس علمی و اقتصادی ایران و کشورهای غرب آسیا با حضور معاون اول رئیس جمهور

پایگاه خبری معدن نیوز -اجلاس علمی و اقتصادی ایران و کشورهای غرب آفریقا ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۱ با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور، محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور، فاطمی‌امین وزیر صمت و جمعی از فعالان حوزه صنعت و اقتصاد کشور در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد و فولاد خوزستان در این اجلاس حضور موثر داشت.

دیدار معاونین و مدیران شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با کارکنان در اولین روز از سال ۱۴۰۲

پایگاه خبری معدن نیوز -امروز در اولین روز سال ۱۴۰۲، جمعی از معاونان، مدیران، روسا و پرسنل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر با کارکنان حاضر در کارخانه ها و پروژه های این شرکت دیدار کردند.

پیام تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان در پی کسب رکورد سالیانه تولید

پایگاه خبری معدن نیوز -در پی کسب رکورد سالیانه به میزان یک میلیون و ۵۳۸ هزار و ۲۹۳ تن تولید تختال در فولاد هرمزگان، دکتر معروفخانی مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی به کارکنان و‌ ذی‌نفعان این شرکت، کسب این موفقیت را تبریک گفت

نماینده مردم شهرستان لنجان گفت :

تاکید وزیر کار بر حمایت همه جانبه از ذوب آهن اصفهان

پایگاه خبری معدن نیوز -سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دوشنبه ۲۹ اسفندماه با هدف نظارت میدانی، ضمن حضور در ذوب‌آهن اصفهان، از نزدیک در جریان اقدامات و فعالیت‌های این مجتمع عظیم صنعتی به‌عنوان مادر صنعت فولاد ایران قرار گرفت.

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲

پایگاه خبری معدن نیوز - عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرعامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت آغاز سال نو و فرا رسیدن نوروز

پایگاه خبری معدن نیوز -محمد یاسر طیب نیا در پیامی آغاز سال جدید را تبریک گفت.

پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی و بهار طبیعت

پایگاه خبری معدن نیوز - امین ابراهیمی در پیامی سال نو را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بمناسبت فرارسیدن عید نوروز و حلول ماه مبارک رمضان

پایگاه خبری معدن نیوز -مهدی کوهی در پیامی سال نو را تبریک گفت.

پیام تبریک نوروزی مدیر عامل شرکت آلومینای ایران

پایگاه خبری معدن نیوز - محمدرضا پیرحسنلو مدیرعامل شرکت آلومینای ایران در پیامی سال نو را تبریک گفت.

۴۵ درصد از محصولات ذوب آهن اصفهان ارزش افزا می‌شود

پایگاه خبری معدن نیوز -مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان یکشنبه بیست و هشتم اسفندماه با حضور در گفتگوی ویژه خبری شبکه اصفهان به تشریح اقدامات و دستاوردهای این مجتمع عظیم صنعتی در سال ۱۴۰۱ و استراتژی های تدوین شده برای سال ۱۴۰۲ پرداخت.

مسئول قرارگاه گشت ارشاد مسئولان (گام):

رویکرد حاکم بر مدیریت فولاد مبارکه در زمینه‌های مختلف به کشور کمک خواهد کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلی‌ خان‌محمدی، مسئول قرارگاه گشت ارشاد مسئولان (گام) که به همراه جمعی از کارشناسان این حوزه از فولاد مبارکه بازدید می‌کرد، گفت: خوشبختانه طی یک سال اخیر رقم خوردن اتفاقات بسیار خوبی را در شرکت فولاد مبارکه شاهد بوده‌ایم.

رئیس مجلس:

توسعه صنعت فولاد در دستور کار قرار دارد

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس مجلس بر لزوم توسعه صنعت فولاد تاکید کرد و گفت: حمایت از این صنعت در دستور کار جدی قرار دارد.

مدیرعامل شرکت:

فولاد اکسین خوزستان با هیچ شرکت صنعتی دیگری ادغام نخواهد شد

پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: بر اساس رویه های قانونی طی شده فولاد اکسین خوزستان با هیچ شرکت صنعتی دیگری ادغام نخواهد شد.

امین ابراهیمی:

در فضای رقابتی فولاد کشور باید یک تفکر نوآورانه داشته باشیم

پایگاه خبری معدن نیوز -جلسه هم‌اندیشی و بازنگری نقشه استراتژیک (افق ۱۴۰۴-۱۴۰۲) گروه فولاد خوزستان برگزار شد.

عبور از رکورد قبلی سالیانه در فولاد هرمزگان

پایگاه خبری معدن نیوز -سختکوشان فولاد هرمزگان با عبور از رکورد قبلی سالیانه تولید به میزان ۱ میلیون و ۵۲۱ هزار تن، افتخاری دیگر آفریدند و در آستانه ثبت رکوردی جدید در تاریخ این شرکت قرار گرفتند.

شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد