شاخص بورس از ۲ میلیون واحد عبور کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص بورس در جریان معاملات امروز (یکشنبه، ۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۲) بازار سرمایه، با ثبت رشد بیش از چهار هزار واحدی از ۲ ‌میلیون واحد عبور کرد.

رشد ۵۴ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، ۲۸ اسفندماه) با ۵۴ هزار و ۷۱۵ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۹۶۰ هزار واحدی ایستاد.

رکوردشکنی رشد شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -ایرنا- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه، ۲۷ اسفندماه) با ۸۴ هزار واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۹۰۵ هزار واحدی ایستاد.

افزایش شتاب در رشد شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه، ۲۴ اسفندماه) با ۳۸ هزار واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۸۲۰ هزار واحدی ایستاد.

رشد ۳۲ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه، ۱۶ اسفندماه) با ۳۱‌هزار و ۹۴۲ واحد افزایش و صعود به دوباره به کانال ۱.۸ میلیون واحدی، در ارتفاع یک میلیون و ۸۱۷‌ هزار واحدی ایستاد.

کاهش ۱۰ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۱۵ اسفندماه) با ۱۰‌هزار و ۲۷۶ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۷۸۵‌هزار واحدی ایستاد.

بازگشت شاخص بورس به مدار صعود

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، ۱۴ اسفندماه) با هفت‌هزار و ۷۳۰ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۷۹۵‌هزار واحدی ایستاد.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه کیمیا خبر داد:

اخذ مجوز فعالیت شرکت تامین سرمایه کیمیا

پایگاه خبری معدن نیوز -مهرداد فرح‌آبادی مدیر عامل شرکت تامین سرمایه کیمیا از اخذ مجوز فعالیت این شرکت از سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد.

صعود ۲۹ هزار واحدی شاخص بورس/ فرابورس وارد کانال جدید شد

پایگاه خبری معدن نیوز - طی معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل بورس بیش از ۲۹ هزار واحد افزایش یافت و شاخص کل فرابورس نیز توانست وارد کانال ۲۳ هزار واحد شود.

رشد ۴ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، هشتم اسفندماه) با چهار هزار و ۸۴۰ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۸۰۹ هزار واحدی ایستاد.

رشد ۶۵ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، هفتم اسفندماه) با ۶۵ هزار و ۵۲۰ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۸۰۴ هزار واحدی ایستاد.

صعود ۶۰ هزار واحدی شاخص کل بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، یکم اسفندماه) با ۶۰ هزار و ۸۹۷ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۵۹۴ هزار واحدی ایستاد.

بازگشت روند صعودی به بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، ۳۰ بهمن‌ماه) با هشت هزار و ۶۱۰ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۳ هزار واحدی ایستاد.

کاهش ۱۰ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه، ۲۵ بهمن‌ماه) با ۱۰ هزار و ۳۱۴ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۷ هزار واحدی ایستاد.

شاخص کل بورس یک هزار و ۵۵۶ واحد افزایش یافت

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه، ۱۹ بهمن‌ماه) با یک هزار و ۵۵۶ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۵۵۸ هزار واحدی ایستاد.

بورس سبز شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه بر خلاف روزهای گذشته، روندی صعودی داشت و شاخص کل بورس بیش از ۱۸ هزار واحد افزایش یافت.

شاخص بورس افت کرد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۱۷ بهمن‌ماه) با ۲ هزار و ۳۱۹ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۷ هزار واحدی ایستاد.

افت ۱۷ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه نخستین روز معاملاتی را با افت ۱۷ هزار واحدی آغاز کرد. طی معاملات امروز بیشترین خروج پول حقیقی‌ها از صندوق‌ها و فلزات اساسی بود.

بورس سبزپوش شد

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته روندی صعودی داشت و شاخص‌های این بازار سبزرنگ شدند.

بورس قرمز ماند

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۱۰بهمن‌ماه) با ۲ هزار و ۵۰۶ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۹ هزار واحدی ایستاد.

روند نزولی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، ۹ بهمن‌ماه) با ۵۷ هزار و ۹۰۰ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۴۲ هزار واحدی ایستاد.

کاهش ۳۴ هزار واحدی شاخص بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه، پنجم بهمن‌ماه) با ۳۴ هزار و ۹۱ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۶۱۱ هزار واحدی ایستاد.

شاخص بورس صعودی شد

پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۳ بهمن‌ماه) با یک هزار و ۲۴ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۶۵۳ هزار واحدی ایستاد.

شاخص‌های بازار بورس قرمزپوش شدند

پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه درحالی نخستین روز معاملاتی هفته را به پایان برد که شاخص‌های این بازار قرمزپوش شدند؛ به طوریکه در بازار بورس ۷۳ درصد و در بازار فرابورس ۶۰ درصد نمادها منفی بودند.

روند صعودی شاخص کل بورس

پایگاه خبری معدن نیوز -هرچند شاخص کل بورس امروز روندی صعودی داشت و سبزپوش به کار خود پایان داد اما در ساعات میانی معاملات از شدت سرعت این صعود کاسته شد و درحالی که شاخص کل توانسته بود تا یک میلیون و ۶۹۳ هزار واحد نیز افزایش یابد، در نهایت در رقم یک میلیون و ۶۸۷ هزار واحد ایستاد.

شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد