بورس کالا

اوراق سلف موازی آهن اسفنجی در بورس کالا منتشر می‌شود

اوراق سلف موازی آهن اسفنجی در بورس کالا منتشر می‌شود
پایگاه خبری معدن نیوز -اوراق سلف موازی استاندارد آهن اسفنجی شرکت صنعت فولاد شادگان با هدف تامین سرمایه در گردش این شرکت در حالی امروز در بورس کالا منتشر می‌شود که برای نخستین بار یک شرکت فعال در حوزه احیا مستقیم از این طریق ۵۰۰۰ میلیارد ریال تامین مالی می‌کند.
  بزرگنمايي:

به گزارش معدن نیوز -اوراق سلف موازی استاندارد آهن اسفنجی شرکت صنعت فولاد شادگان با هدف تامین سرمایه در گردش این شرکت در حالی امروز در بورس کالا منتشر می‌شود که برای نخستین بار یک شرکت فعال در حوزه احیا مستقیم از این طریق ۵۰۰۰ میلیارد ریال تامین مالی می‌کند.

در نامه مدیریت بازارهای مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالای ایران آمده است: شرکت صنعت فولاد شادگان در نماد عشادگان امروزذ(دوشنبه 29 آبان) اقدام به انتشار اوراق سلف موازی استاندارد می‌کند.

به این ترتیب عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد آهن اسفنجی شرکت صنعت فولاد شادگان (سهامی خاص) در نماد «عشادگان» به تعداد 4 هزار و 163 هزار و 600 قرارداد و با قیمت 120 هزار و 88 تومان در هر قرارداد 10 کیلوگرمی، از طریق کارگزاری تامین سرمایه نوین در روز دوشنبه 29 آبان از ساعت 10:30 تا 11 به عنوان دوره پیش گشایش و از ساعت 11 تا12:30 به عنوان دوره عادی معاملات انجام می‌شود.

معاملات ثانویه این نماد نیز از تاریخ 30 آبان 1402 تا 29 آبان 1403 ادامه خواهد داشت. عرضه اوراق به روش گشایش انجام می‌شود.

در صورتی که در پایان مدت عرضه اولیه، بخشی از اوراق پذیره نویسی نشود، متعهد پذیره نویسی مکلف به خرید اوراق باقیمانده به قیمت تعیین شده در بازار است.

در صورتی که در پایان مدت عرضه اولیه، هیچ بخشی از پذیره نویسی اوراق صورت نگیرد، متعهد پذیره نویسی مکلف به خرید اوراق به قیمت پایه خواهد بود.


   shortlink:  
شرکت فولاد مبارکه
شرکت فولاد هرمزگان
چادرملو
فولاد خوزستان
شرکت فولاد غدیر نی ریز
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران
فولاد سنگان
آلومینای ایران جاجرم
شرکت صبافولاد