طلا و نقره

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: کاهش قیمت ارز موجب کاهش قیمت طلا و سکه در روز جاری شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- با سقوط دوباره ارزش سهام بازارهای بورس آسیا و درگیر شدن سرمایه‌گذاران با اثرات ادامه جنگ تجاری میان آمریکا و چین و همچنین افزایش نرخ بهره، قیمت طلا در معاملات امروز 14.38 دلار افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس ­کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از ادامه روند کاهشی قیمت طلا و سکه در بازار خرده فروشی خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از کاهش قدرت خرید مردم با افزایش قیمت طلا و ایجاد رکود در این بازار خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اعلام کرد: قیمت سکه و طلا درحال حاضر در ثبات و داد و ستدها بدون التهاب در حال انجام است.

پایگاه خبری معدن نیوز، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ذخایر قابل توجهی از طلا را در استان های مختلف کشور در دست دارد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس کمیسیون سازندگان طلا، نقره و جواهر اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: در مصوبه اخیر دولت واردات طلای ساخته شده آزاد اعلام شده که این مساله سبب کسادی بازار طلاسازان می شود بنابراین بهتر است در این مورد تجدیدنظر شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - هرچند قیمت طلا دیروز 2.77 دلار کاهش یافت، اما همچنان در نزدیکی بالاترین رقم 10 هفته گذشته که 5 شنبه رقم خورد، باقی مانده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - آمار اقتصادی آمریکا انتظارات برای افزایش نرخ بهره در این کشور و حفظ قدرت دلار را بالا برد و به کاهش قیمت جهانی طلا منجر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- طلا روز چهارشنبه تحت تاثیر انتظارات برای افزایش بیشتر نرخ‌های بهره‌ آمریکا که تقاضای خرید را محدود کرد و باعث شد این فلز ارزشمند نتواند از افت ارزش دلار سود ببرد، ثابت ماند.

پایگاه خبری معدن نیوز- به دنبال افزایش تعرفه های آمریکا و مشکلاتی که برای صادرات چین بروز کرده است میزان ذخیره ارزی این کشور در ماه سپتامبر (شهریور) امسال کاهش چشمگیری داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد کاهش به 1200 دلار و 31 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- در 6 ماهه نخست سال جاری شاهد رشد 3.9 درصدی تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته بوده ایم.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیر عامل مجتمع طلای موته گفت: میزان تولید جهانی طلا طبق آمار در سال 2017 بیش از 4 هزار و500 تن بوده است از این مقدار 3 هزار و 260 تن از معادن استخراج شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - فرماندار تکاب از راه اندازی فاز دوم طرح توسعه کارخانه طلای زرشوران این شهرستان خبر داد و گفت: با اتمام احداث این فاز، 700 فرصت شغلی جدید در این منطقه ایجاد می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه‌گذاران افزایش قیمت طلا در هفته جاری را پیش‌بینی کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز- طبق نقشه راه توسعه معادن کشور، تولید طلا تا پایان برنامه ششم توسعه، 12 تن پیش بینی شده است که به نظر می رسد با توجه به تولید 7 تن طلا در سال 1396، هدفی دور از دسترس نمی باشد.

پایگاه خبری معدن نیوز- قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار آسیا به دنبال رشد ارزش دلار پس از تصمیم هفته گذشته بانک مرکزی آمریکا برای ادامه تحکیم سیاست پولی، کاهش پیدا کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با 0.68 درصد افزایش به 1190 دلار و 88 سنت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت معدن‌کاری باریک‌گلد در حال خرید منابع شرکت رندگلد است که این قرارداد 18.3 میلیارد دلاری می‌تواند بزرگترین شرکت معدن‌کاری طلای جهان را ایجاد کند.

گزارش تصویری