بانک و بیمه

پایگاه خبری معدن نیوز - محمد ناصر نیکبخت استاندار همدان در دیدار با علی اشرف افخمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن از این بانک به خاطر نقش موثر در تامین مالی طرح‌های صنعتی کشور بویژه استان همدان قدردانی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - طرح فولاد اسفراین با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان خراسان شمالی به بهره برداری خواهد رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- سه طرح فولادی ماداکتو استیل کورد، فولاد گستر آتنا و فولاد زاگرس ایوان با تامین مالی بانک صنعت و معدن در استان ایلام به بهره برداری می رسند.

پایگاه خبری معدن نیوز- 143 طرح با تسهیلات 37 هزار میلیارد تومانی بانک صنعت و معدن در نقاط مختلف کشور در حال اجرا می باشد که با بهره برداری از این طرح ها برای 31 هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- مشاور رییس کل بانک مرکزی با اشاره به فقر نظام نظارتی و مقرراتی در الگوی کسب و کار بانک‌ها، گفت: در این زمینه نیازمند تحول هستیم تا در آینده الگوی کسب و کار بانک‌ها یکی از مبناهای تقسیم‌بندی قرار گیرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در سال 1396 در مجموع 18 فقره قرارداد عاملیت اعطای تسهیلات ارزی به مبلغ 12 میلیارد و 550 میلیون دلار برای استفاده متقاضیان واجد شرایط از منابع ارزی اختصاص یافت که در این میان بیشترین مبلغ قرارداد به بانک صنعت و معدن با سه هزار میلیون دلار اختصاص دارد و بانک پاسارگاد و ملت به ترتیب با 1500 و 1200 میلیون دلار در رتبه های بعدی اعطای تسهیلات ارزی قراردارند.

پایگاه خبری معدن نیوز - بحث مطالبات معوق از بنگاه‌های کلان، خرد و دولت و نیز اشخاص حقیقی از جمله مشکلات پیش روی بانک‌ها است که در همین راستا با بدهکاران بزرگ جلسات متعدد گذاشتیم و در حال رسیدن به توافقات خوبی هستیم.

پایگاه خبری معدن نیوز- سید حمید کلانتری معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارسال نامه ای برای علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن از این بانک به خاطر حمایت از بخش تعاونی اقتصاد کشورمان قدردانی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - بانک مرکزی انجام حواله ارزی به منظور واردات کالا برای شرکت‌های تولیدی را در صورت تایید وزارتخانه مربوطه تا سقف 5 میلیون یورو یا معادل آن به سایر ارزها با رعایت سایر ضوابط و مقررات بلامانع اعلام کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- بانک جهانی با وجود خروج آمریکا از برجام پیش بینی خود از رشد اقتصادی ایران در سال 2018 را افزایش داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- بانک ملت از افزایش 41 درصدی سود محقق شده سال مالی قبل خبر داد و برای یک روز از تابلو معاملات خارج شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- گروهی مرکب از شش فُولکس بانک می خواهند با وجود خطر تحریم‌های آمریکا علیه ایران، همچنان کارهای مالی را برای شرکت هایی که می خواهند به این کشور کالا و خدمات صادر کنند، انجام دهند.

پایگاه خبری معدن نیوز- قرارداد فاینانس یک میلیارد و 200 میلیون یورویی برقی سازی خط آهن گرمسار- اینچه‌برون بین بانک صنعت و معدن و بانک ونش اکونوم بانک روسیه امضا شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- حمایت‌های بانک صادرات در راستای نوسازی ناوگان فرسوده باربری کشور با تخصیص ٤٨٠٠ میلیارد ریال تسهیلات برای جایگزینی ١٣٧٥ دستگاه خودرو سنگین تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری، ابعاد وسیع تری به خود گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در جریان سفر خود به استان سیستان و بلوچستان ، به اتفاق هیات همراه از شرکت کاشی وشنگار بلوچستان بازدید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن از شرکت صنایع فلزی هامون سازه ،در شهرک صنعتی میرجاوه زاهدان بازدید کرد. به گزارش ...

پایگاه خبری معدن نیوز - در مراسمی نخستین نیروگاه خورشیدی استان سیستان و بلوچستان که با ظرفیت 10 مگاوات و سرمایه گذاری 11 میلیون یورو ، با تامین مالی بانک صنعت و معدن از محل صندوق توسعه ملی به اجرایی شد

پایگاه خبری معدن نیوز- بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در پی خروج آمریکا از برجام اعلام کرد: این بانک از مدتها پیش تمهیدات لازم را برای مقابله با نقض برجام توسط آمریکا اندیشیده شده و بدون ایجاد وقفه، نیازها و تقاضاهای ارزی کشور پاسخ داده می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت : بانک صنعت و معدن احداث نیروگاه های اندیمشک و امیدیه، با ظرفیت جمعا 1500 مگاوات را تامین مالی می کند.

پایگاه خبری معدن نیوز- عملیات اجرایی پتروشیمی مسجد سلیمان در استان خوزستان بمنظور احداث واحد تولید آمونیاک و اوره در حال انجام است .

گزارش تصویری