صنايع معدني

پایگاه خبری معدن نیوز - اولین سرمایه گذاری مشترک چین و پاکستان کار خود را در حوزه تولید فولاد آغاز کرد و این نخستین همکاری این دو کشور در زمینه فولاد است.

پایگاه خبری معدن نیوز - استاندار خوزستان در دیدار با کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران بر حل مشکلات کارگران و راه اندازی خطوط تولید این شرکت تاکید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - براساس اطلاعات انجمن تولیدکنندگان آهن و فولاد ترکیه، این کشور در ماه نوامبر حدود 3 میلیون تن فولاد خام تولید کرده است که درمقایسه با ماه قبل 0.7 درصد کاهش داشت.

پایگاه خبری معدن نیوز - تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند رکورد تولید روزانه چدن با دو کوره بلند را ثبت کنند.

پایگاه خبری معدن نیوز - دفتر جهانی آمار فلزات (WBMS) گزارش داده که در دوره ژانویه تا اکتبر سال جاری مازاد 81 هزار تنی در بازار جهانی مس وجود داشت.

پایگاه خبری معدن نیوز - «فولاد ابزار هوشمند لبه‌یاب»، مورد استفاده در فرآیندهای فرزکاری دقیق، با حمایت فولاد هرمزگان، توسط متخصصان داخلی کشور ساخته و رونمایی شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت ملی صنایع مس ایران (سهامی عام) برای بررسی و تصمیم‌گیری درباره افزایش سرمایه 30 درصدی این شرکت چهارشنبه برگزار می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز -هیئت مدیره شرکت سیمان بهبهان افزایش 264 درصدی سرمایه را به مجمع عمومی فوق العاده پیشنهاد داد

پایگاه خبری معدن نیوز - ایمیدرو در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت، موفق به دریافت لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد: بیش از 580 معدن در این استان موجود است و برای هشت هزار نیرو اشتغالزایی کرده است و افزون بر این هم اکنون 10 کارخانه سیمان با ظرفیت هفت میلیون تن در حوزه فرآوری معادن فعالیت دارد و در دهه فجر امسال نیز کارخانه سیمان نی ریز نیز افتتاح خواهد شد.

پایگاه خبری معدن نیوز -براساس آمار گمرک تایوان این کشور در ماه نوامبر 8 هزار و 220 تن فولاد تخت آلیاژی وارد کرد درحالی که در ماه قبل 7 هزار و 200 تن وارد کرده بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - شرکت ملی سرب و روی ایران با افشای اطلاعات با اهمیت در کدال اعلام داشت: فعالیت متوقف شده جهت تعمیرات اساسی (اورهال) کارخانه سرب از سر گرفته شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مراسم تکریم و معارفه روسای هیات عامل ایمیدرو فردا دوشنبه 26 آذر ماه با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در ایمیدرو برگزار می شود.

معدن نیوز - خداداد غریب پور امروز جلسه ای کوتاه با معاونان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - پروژه فولاد Delong اندونزی تا ژوئن 2019 به تأخیر افتاده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل فولاد مبارکه روز چهارشنـبه 21 آذرماه با اعضای جدید هیئت‌مدیـرۀ کانون بازنشستگان فولاد مبارکه دیدار و طی سخنانی اظهار کرد: بازنشستگان به‌عنوان سرمایه‌های اصلی سازمان در ساخت، بهره‌برداری و توسعۀ شرکت فولاد مبارکه اصلی‌ترین نقش را ایفا کرده‌اند.

پایگاه خبری معدن نیوز - عصر دیروز، جلسه هماهنگی برای سرعت بخشیدن به راه‌اندازی پروژه اسیدسولفوریک مجتمع مس سرچشمه با حضور محمدرضا بنی‌اسدی‌راد مدیرعامل شرکت مس، علی محمدی عضو هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران و مجریان این طرح در شرکت مس برگزار شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت در اعتراض به انتصابات جدید وزیر صنعت استعفا داد.

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از رفع مشکل صادرات محصولات گروه ملی فولاد خبرداد و گفت: مشکل صدور و تمدید کارت بازرگانی شرکت گروه ملی فولاد خوزستان در جلسه ستاد تسهیل استان که به منظور بررسی مشکلات این شرکت برگزار شده بود برطرف شده و امیدواریم صادرات محصولات این شرکت مجددا از سر گرفته شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - در پی انتصاب غریب پور به عنوان رئیس هیئت عامل ایمیدرو مدیران شرکت های مختلف پیام های تبریکی را ارسال کردند و به نحوی انتصاب وی را تبریک گفتند. در ادامه برخی از این پیام ها نشر داده می شود:

گزارش تصویری