سیمان و مصالح

پایگاه خبری معدن نیوز -هیئت مدیره شرکت سیمان بهبهان افزایش 264 درصدی سرمایه را به مجمع عمومی فوق العاده پیشنهاد داد

پایگاه خبری معدن نیوز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد: بیش از 580 معدن در این استان موجود است و برای هشت هزار نیرو اشتغالزایی کرده است و افزون بر این هم اکنون 10 کارخانه سیمان با ظرفیت هفت میلیون تن در حوزه فرآوری معادن فعالیت دارد و در دهه فجر امسال نیز کارخانه سیمان نی ریز نیز افتتاح خواهد شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: آستان قدس رضوی از ادامه اجرای طرح سیمان سمنگان در شهرستان مانه و سملقان به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی منصرف شده و زیرساخت های آن به فرآوری گیاهان دارویی اختصاص می یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز- دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان از افزایش هفت درصدی صادرات سیمان در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد اما گفت که احتمال دارد صادرات این محصول معدنی در ماه‌های آینده کاهش یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز- با افزایش قیمت پاکت های PP قیمت هر تن سیمان پاکتی 24 هزار تومان شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان گفت: دولت باید با اتخاذ سیاست هایی، برای صادرات سیمان شرایط مناسب تری را در نظر بگیرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- معاون وزیر صنعت با اعلام اینکه متأسفانه هیچ اقدامی جهت کاهش قیمت پاکت های سیمان به عمل نیامده است،گفت: قیمت هر تن سیمان پاکتی باید 240 هزار ریال افزایش یابد.

پایگاه خبری معدن نیوز - نماد معاملاتی شرکت سیمان لار سبزوار «سبزوا1» جهت برگزاری مجمع عمومی عادی بطورفوق‌العاده متوقف شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - فروش جهانی سیمان طی 10 ماه نخست سال 2018 میلادی 85 میلیون و 230 هزار تن به ثبت رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- 6 شرکت سیمانی به همراه شرکت های زیر مجموعه خود در لیست جدید تحریم ها قرار گرفتند

پایگاه خبری معدن نیوز - تقریبا نیمی از صادرات صنعت سیمان به کشورهای افغانستان و عراق صورت می‌گیرد که به دلیل حمل زمینی و امکان دریافت ریال می‌توان این دو بازار را حفظ کرد؛ اما به دلیل مصوبه پیمان سپاری ارزی شرکت ها و الزام به صادرات ارزی، صادرات به این دو کشور هم دچار مشکلاتی شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین در راستاى تحقق اهداف کلان این هلدینگ به عنوان بزرگترین هلدینگ سیمانى کشور بر حفظ توانمندیها، ارتقای امور و هم افزایى با استفاده از تجربیات عملى موفق شرکتهای تابعه تاکید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان از احتمال افزایش 20 تا 25 درصدی قیمت سیمان خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- یک عضو انجمن سیمان با اعلام اینکه افزایش هزار تومانی قیمت پاکت ضرر زیادی را به تولیدکنندگان سیمان وارد کرده است، گفت: اگر مساعدتی در این رابطه انجام نشود برخی از واحدها مجبور به تعطیلی خواهند شد.

پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت پاکت سیمان نسبت به اسفندماه 96، رشد 200 درصدی داشته و این افزایش قیمت تقریبا 20 هزار تومان به هزینه هر تن سیمان تحمیل کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- متاسفانه برخی به دنبال مجوز احداث کارخانجات سیمان جدید در کشور با هدف ایجاد اشتغال هستند!! در تمام نقاط ایران کارخانجات سیمان فعال هستند و صرف سرمایه های ملی برای ایجاد کارخانجات جدید اصلا به صلاح کشور و صنعت سیمان نیست و امیدواریم در این زمینه با تدبیر تصمیم گیری شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیرعامل کارخانه سیمان شهرکرد از صادرات 500 هزار تن کلینکر (Clinker) کارخانه سیمان شهرکرد در 6 ماه نخست سال جاری خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- دبیر همایش " روز بتن "­ گفت: تولید بتن در کشور 3 برابر بیش از نیاز کشور است که باید برای مازاد آن راه حلی داشته باشیم.

پایگاه خبری معدن نیوز - یک تولیدکننده سیمان به پیشنهاد تولیدکنندگان برای افزایش قیمت سیمان اشاره کرد و گفت: اگر قیمت سیمان افزایش پیدا نکند واحدها قادر به تأمین هزینه‌های تولید نخواهند بود.

پایگاه خبری معدن نیوز - یک عضو انجمن سیمان با بیان اینکه افزایش قیمت پاکت باعث شده تا کارخانجات سیمان بیشتر محصولات خود را به صورت فله‌ای بفروشند، گفت: براساس کدام استدلال قیمت پاکت چندین برابر شده؟همین افزایش قیمت پاکت باعث شده تا قیمت سیمان افزایش پیدا کند.

گزارش تصویری