بورس

پایگاه خبری معدن نیوز- شاخص بورس در نخسین روز کاری فصل تابستان (شنبه) با رشد 528 پله ای، به جایگاه 109 هزار و 401 واحدی رسید.

پایکاه خبری معدن نیوز - بورس تهران، امروز فعالیت روزانه خود را با ورود به کانال 100 هزار واحدی استارت زد و دقایقی بعد توانست رکورد تاریخی سه رقمی شدن شاخص کل را جابجا کند.

پایگاه خبری معدن نیوز- شاخص کل فرابورس ایران در روزی که گذشت طی جهشی 37 پله‌ای بالاتر از ارتفاع تاریخی 1153 واحدی قرار گرفت و بدین ترتیب در آخرین روز کاری این هفته رکورد آیفکس شکسته شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در معاملات روز جاری بورس تهران، شاخص کل بورس رشدی 531 واحدی را ثبت کرد که بیشترین تاثیر مثبت را فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، گل گهر، ملی مس و سرمایه گذاری معادن و فلزات داشتند.

معدن نیوز - شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 46واحد رشد کرد.

امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران 167 واحد رشد کرد و به رقم 95 هزار و 577 رسید که بیشترین تاثیر مثبت را شرکت های معدنی بر شاخص داشتند.

پایگاه خبری معدن نیوز- شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 96 واحد افت کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در پایان معاملات امروز شاخص کل تحت تاثیر معاملات مثبت نمادهای وامید، کگل، فملی، کچاد، فولاد و فخوز با رشد حدود 349 واحدی به ارتفاع 95794 واحدی رسید که در این بین نمادهای شبندر و پارسان بیشترین تاثیر منفی را ایجاد کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - از ابتدای امسال تا لحظه انتشار این گزارش، تعداد 64 مجمع عادی سالیانه برگزار شده از این تعداد سهامداران 5 شرکت بدون توزیع سود به خانه های خود بازگشته اند.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت توسعه معادن و فلزات با نماد "ومعادن" تعدیل مثبت 34 درصدی اعلام کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با رشد 5.91 واحدی به پله 95 هزار و 277 واحدی رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص بورس امروز (شنبه) تحت تاثیر افزایش قیمت نفت با رشد 162 پله ای به کانال 95 هزار واحدی صعود کرد و در جایگاه 95 هزار و 103 واحد ایستاد.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با رشد 36.34 واحدی به پله 94 هزار و 940 واحدی رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- در داد و ستدهای روز جاری بورس تهران شاخص کل با رشد پر قدرت 537 واحدی به کار خود پایان داد و ­علاوه بر شاخص کل، سایر شاخص های منتخب بورس، رشد پرقدرتی را در معاملات امروز ثبت کردند. شاخص های بازار اول و دوم نیز به ترتیب 452 و 765 واحد بالا رفتند.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص بورس در نخستین روز خروج آمریکا از برجام (چهارشنبه) با رشد 85 پله ای، در جایگاه 93 هزار و 691 واحدی قرار گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز- امروز با ادامه روند کاهشی قیمت‌ها در بورس تهران، شاخص کل کانال 93 هزار واحدی را ترک کرد. ریسک‌های سیستماتیک بازار سرمایه سبب شده سهامداران با احتیاط و نگرانی بیشتری به خرید و فروش دست بزنند.

پایگاه خبری معدن نیوز - شاخص بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات با کاهش 287.86 واحدی به پله 93 هزار و 324 واحدی رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات نهمین روز از اردیبهشت ماه با 473 واحد اُفت به پله 93 هزار و 810 واحدی سقوط کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در بازار امروز تمام هفت شاخص بورس صعودی بودند. شاخص کل 276 واحد رشد کرد و شاخص های بازار اول و دوم به ترتیب 252 و 297 واحد بالا رفتند.

پتایگاه خبری معدن نیوز- شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دومین روز از اردیبهشت ماه با 771 واحد کاهش به پله 94 هزار و 494 واحدی سقوط کرد.

گزارش تصویری