امروز: سه شنبه 9 خرداد 1396 صفحه اصلی - RSS - درباره ما - ارتباط با ما - پیوندها - همه اخبار
     زمين شناسي و اکتشاف

معاون اول رييس جمهور تاکيد کرد
لزوم اکتشاف و استخراج معادن و توسعه صنعت استان کرمان
يکشنبه 7 آبان 1391 - 5:01:31 PM
  بزرگنمایی:

پايگاه خبري معدن نيوز-معاون اول رييس جمهور با اشاره به وجود منابع عظيم و معادن فراوان و کشف نشده در استان کرمان،تصريح کرد: بايد ضمن تلاش براي اکتشاف و استخراج معادن جديد، در جهت توسعه صنعت استان گام برداريم.

به گزارش معدن نيوز محمدرضا رحيمي در مراسم افتتاح کارخانه کنسانتره سنگ آهن زرند، گفت: امتيازات فراوان و پتانسيل هاي گوناگون اين منطقه ، فعال سازي ظرفيتهاي آن را در راستاي توسعه و پيشرفت استان اجتناب ناپذير نموده که بايد با بسيج همه امکانات،کارگاه ها و پژوهشکده ها براي اکتشاف معادن فعال شوند.
معاون اول رييس جمهور خاطرنشان کرد: مردم اين ديار انسانهايي بزرگوار، فهيم و پرتلاش هستند و اين منطقه با پيشينه تاريخي 5 هزار ساله از استانهاي مهم و با اهميت کشور است.
وي در ادامه با تاکيد بر لزوم تامين آب مورد نياز صنعت و کشاورزي بعنوان پيش نياز فعال سازي ظرفيتهاي استان،خاطرنشان کرد:دولت مصمم است برنامه هاي مربوط به حوزه تأمين آب، اکتشاف و استخراج معادن و توسعه صنعت استان را تدوين کند.
رحيمي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به تحريم دشمنان عليه ملت ايران گفت: مشکلات فعلي که ناشي از تحريم قدرتهاي حاکم بر جهان است، موقتي بوده و بعد از مدتي به ترقي و تعالي کشور منجر خواهد شد و همانند گذشته به رغم موانعي که دشمنان ايجاد کرده اند، پله هاي ترقي را طي خواهيم کرد.


جستجو
تبلیغات
شعار سال 1396
شرکت تهيه و توليد مواد معدني ايران
نمايشگاه معدن کرمان
 
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به خبرگزاری تخصصی معدن می باشد.