امروز: سه شنبه 9 خرداد 1396 صفحه اصلی - RSS - درباره ما - ارتباط با ما - پیوندها - همه اخبار
     مس و آلومينيوم

مدير مجتمع مس سرچشمه خبر داد
برنامه‌ريزي براي افزايش 10 درصدي توليد
پنجشنبه 4 خرداد 1391 - 5:28:01 PM
  بزرگنمایی:

خبرگزاري تخصصي معدن -اميدواريم با پيش بيني هاي انجام شده در سال 91 بتوانيم در تمام بخش ها بالاي 10 درصد افزايش توليد داشته باشيم.
به گزارش معدن نيوز، مهندس علي محمدي مدير مجتمع مس سرچشمه با بيان اين مطلب افزود: با توجه به افزايش عمق معدن، ماهيت مينرالوژيکي خاک تغيير کرده است و از زون سوپرژن عبور کرديم و خاک از کالکوسيت به کالکوپيريت تبديل شده‌است که بازيابي اين خاک در کارخانه دشوار است. به اين دليل تغييراتي در کارخانهاي کنسانتره 1 و 2 ايجاد شده است که توانستيم به تناژ و عيار مطلوب برسيم.
وي با اشاره به فعاليت‌هاي جديدي که در معدن سرچشمه انجام شده است، تصريح کرد: افزايش تناژ در بخش باطله از جمله اين اقدامات در سال 90 بود. دستگاه هاي حفاري نيز آماده شد که در سال گذشته ماهانه 26 هزار متر حفاري انجام شد.
محمدي افزود: پاک سازي پله ها، طرح توسعه جابجايي انبار نگهداري قطعات يدکي، بازگشايي پله ها از جهات مختلف براي تنوع جبهه کار و عيار، اصلاح جاده هاي ورودي معدن و دامپ هاي معدن براي کاهش مسافت ها از ديگر اقدامات بخش معدن در سال گذشته بود.
مدير مجتمع مس سرچشمه اظهار کرد: گرچه در سال 91 برنامه‌هاي سنگين تري از نظر تجهيزات، تعمير تجهيزات و فرآيند توليد درنظر گرفته‌ايم. با توجه به اينکه امسال سال توليد ملي است اميدواريم به اعداد و ارقام خوبي دست يابيم و در عين حال بازسازي خوبي هم در تجهيزات داشته باشيم.


جستجو
تبلیغات
شعار سال 1396
شرکت تهيه و توليد مواد معدني ايران
نمايشگاه معدن کرمان
 
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به خبرگزاری تخصصی معدن می باشد.