امروز: سه شنبه 9 خرداد 1396 صفحه اصلی - RSS - درباره ما - ارتباط با ما - پیوندها - همه اخبار
     استان ها

مديرعامل شرکت لوله گستر اسفراين:
سال 95 رکورد توليد را شکستيم
چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396 - 9:40:38 AM
  بزرگنمایی:

مديرعامل شرکت لوله گستر اسفراين از شرکت هاي تابعه ايدرو با اشاره به برنامه اين شرکت براي دستيابي به 20 درصد افزايش توليد در سال جاري، گفت: در سال 95 ما توانستيم رکورد توليد را در اين شرکت بشکنيم و به سودآوري برسيم.
به گزارش معدن نيوز مهندس رضا برزين مديرعامل شرکت لوله گستر ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت:

در سال 95 لوله گستر به لحاظ توليد به لحاظ ميزان فروش و به لحاظ ميزان عملکرد سال بسيار خوب و موفقي را پشت سر گذاشتيم و توانستيم به سودآوري برسيم بطوريکه سال 94 حدود 12600 تن توليد کرديم ولي در سال 95 ، 25040 تن افزايش توليد داشتيم که از نظر ميزان فروش در سال 94، حدوداً؛ 77 ميليارد تومان فروش داشتيم. ولي در سال 95، به 131 ميليارد تومن رسيد.

مديرعامل شرکت لوله گستر اسفراين افزود: يک سري اقدامات هم در حوزه هاي مختلف در حوزه منافع انساني، در حوزه HSC مخصوصا مسائل زيست محيطي، يکسري اقداماتي همکاران ما در واحدهاي مختلف توليدي انجام داديم که اين امر در افزايش توليد، افزايش راندمان و کاهش هزينه توليد خيلي موثر بود و از اين نظر سال خيلي خوبي داشتيم که نتيجه لطف خداوند و حمايت ارکان سازمان از شرکت لوله گستر و همچنين همتي که کارکنان لوله گستر داشتند و جا دارد از همه تشکر کنم.

مهندس برزين در خصوص اهداف و برنامه هاي لوله گستر در سال 96 گفت: در سال 96 برنامه توليد ما اين است که 20% افزايش توليد و همچنين افزايش فروش داشته باشيم. و مذاکراتي داريم که در حوزه هاي جديد وارد شويم. مخازن CNG که به دو روش توليد مي شود. استفاده از لوله هاي سيملس هست که ما تلاش داريم حتما به نتيجه برسانيم و بعلاوه اينکه مذاکره خوبي با شرکت ملي نفت جنوب داشتيم که انشاالله بتونيم به جمع بندي برسيم و ضمن افزايش توليد و حفظ اشتغال موجود بتوانيم از طريق  خدمات پيمانکاري اشتغال را ارتقاء دهيم همانطور که مقام معظم رهبري شعار امسال را تبيين فرمودند و ما هم بتوانيم آنرا محقق کنيم.

وي در خصوص وضعيت شرکت لوله گستر در پسا برجام گفت: در پسابرجام ما خوشبختانه مذاکرات خيلي خوبي را با شرکتهايي که صاحب برند و صاحب رنکينگ جهاني هستند مثل شرکت هاي valorace و TNKو …داشتيم و با valorace جدي تر شده و دقيقاً همان سياستي که دولت دارد يعني با خارجي صاحب دانش شريک شويم و بخشي از کار را انجام بدهيم  و خودمان را ارتقا بدهيم و در بحث صادرات کار کنيم و اکنون در تلاشيم که بخشي از سفارش هاي صادراتي را بگيريم.

وي در خصوص تأثير واگذاري ها در عملکرد شرکت گفت: ما تلاش کرديم به واگذاري ها توجه نکنيم. ما يک وظيفه سازماني و يک وظيفه ملي داريم. وظيفه سازمان حکم مي کند طبق برنامه سازمان به وظايف عمل کنيم و به تعهد عمل کنيم  وظيفه ملي اينکه، هرچند توليد بيشتر  واردات کمتر صورت بگيرد، ارز کمتر خارج شود، اشتغال موجود حفظ شود. بعضا که مطرح مي شود به لحاظ روحي رواني روي پرسنل تاثير دارد نگران امنيت شغلي هستند. صحبت کرديم با همکاران نگران نباشند با جديت کار کنند و به هرکس واگذار شود اينجا اگر واحد توليدي پويا باشد مشکلي ايجاد نخواهد شد.

مهندس برزين گفت: از همه کساني که کمک کردند رکورد توليد در تاريخ لوله گستر ثبت شود، بويژه از وزارت نفت، وزارت صنعت معدن و تجارت  از سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران، از رياست محترم سازمان جناب آقاي دکتر معظمي و همچنين از پرسنل لوله گستر  و مسئولين کشوري که کمک کردند سال 95 سال تاريخي براي لوله گستر باشد. اميدوارم بتوانيم در سال 96 جبران زحمات توليد دوستان را بکنيم و به 30 هزارتن توليد برسيم.


جستجو
تبلیغات
شعار سال 1396
شرکت تهيه و توليد مواد معدني ايران
نمايشگاه معدن کرمان
 
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به خبرگزاری تخصصی معدن می باشد.