امروز: سه شنبه 9 خرداد 1396 صفحه اصلی - RSS - درباره ما - ارتباط با ما - پیوندها - همه اخبار
      گفتگوها و نشستهاي خبري

رئيس هيات عامل ايدرو در آيين تجليل از استادان سازمان مديريت صنعتي:
چهارشنبه 13 ارديبهشت 1396 - 9:53:52 AM
  بزرگنمایی:

دکترمنصور معظمي در اين مراسم گفت :شرکت در انتخابات براي هر کسي که تعلق به اين آب خاک دارد واجب است و آينده در دست خود ماست ماييم که انتخاب مي کنيم پس رفت کنيم يا پيشرفت دوباره به خرابي برگرديم يا روز به روز بهبود داشته باشيم .

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت با اشاره به نام نيک سازمان مديريت صنعتي اظهار داشت : سازمان مديريت صنعتي در تمام شاخص ها در سال گذشته بهبود داشته ولي انتظار ايدرو و کشور اين است که سازمان جهت براي صنعت کشور ظرفيت سازي و کادرسازي کند.

به گزارش معدن نيوز معظمي با بيان اينکه حتي در بحث هاي سياسي هم نبايد اصوال حاکم بر بنگاه اقتصادي نفي شود ، خاطرنشان کرد : آنچه انتظار ما از سازمان مديريت صنعتي است ، آموزش فنون کسب و کار با علم روز و هدايت بنگاه ها است و اينکه بتواند در رقابت با دنياي بيرون بتواند سربلند باشد.

وي با تاکيد بر اينکه سازمان مديريت صنعتي نبايد صرفا به برگزاري دوره هاي آموزشي تکيه کند ، از اين سازمان خواست نياز مطالعاتي مديران صنعت کشور را برطرف کند.

رئيس سازمان مديريت صنعتي هم در اين مراسم با گراميداشت مقام معلم گفت : وظيفه ما در سازمان مديريت صنعتي، قدرداني از همت والاي اساتيد و آثار هدايتگرانه آنها براي ساختن آينده بهتر براي جامعه است.

محمدعلي محمدي افزود: اميدوارم راهنمايي هاي اساتيد، براساس ماموريتي که سازمان مديريت صنعتي به عهده دارد، موجب توسعه بيشتر اقتصاد، فرهنگ و مديريت جامعه شود.

وي با اشاره به جايگاه و اهميت مقام معلم خاطر نشان کرد: مهم ترين پيام اين گردهمايي، حضور يک شبکه مهم و تاثيرگذار علمي در کشور و بهترين پاداش براي ما بيان اين نکته از سوي اشخاص است که مي گويند اي کاش 20 سال قبل در دوره هاي آموزشي سازمان شرکت کرده بوديم.

مديرعامل سازمان مديريت صنعتي در پايان ياد و خاطره اساتيد فقيد را گرامي داشت.

در اين مراسم همچنين از مقام اساتيد با اهدا لوح و هديه تجليل شد و لوح تقديري نيز به فرزند استاد فقيد دکتر وفا غفاريان اهدا شد.


جستجو
تبلیغات
شعار سال 1396
شرکت تهيه و توليد مواد معدني ايران
نمايشگاه معدن کرمان
 
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به خبرگزاری تخصصی معدن می باشد.