امروز: سه شنبه 9 خرداد 1396 صفحه اصلی - RSS - درباره ما - ارتباط با ما - پیوندها - همه اخبار
     خبر و گزارش هاي ويژه

اولويت‌هاي سال 96 ايميدرو اعلام شد
استفاده حداکثري از منابع بخش خصوصي در اجراي طرح ها
جمعه 29 بهمن 1395 - 11:14:19 PM
  بزرگنمایی:

پايگاه خبري معدن نيوز- رييس سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران اعلام کرد: تدوين بسته‌هاي تامين مالي پايدار براي تمام طرح‌هاي توسعه‌اي در دست اجرا با حداقل وابستگي آنها به منابع داخلي ايميدرو از اولويت‌هاي سال 96 است.
به گزارش پايگاه خبري معدن نيوز، مهدي کرباسيان گفت: تحقق کامل منابع مالي متعهد شده در قراردادهاي استخراج-فروش از طرف مشارکين و همچنين در اولويت بودن تخصيص منابع داخلي سازمان براي طرح قابل افتتاح سال 96 از ديگر اولويت‌هاي سال آينده ايميدرو است.
وي با بيان اينکه افزايش انضباط مالي سازمان و رشد عملکرد دريافت مطالبات در سال 1396 از ديگر اولويت سال جديد است، افزود: همچنين در سال آينده، ايجاد هرگونه تعهد مالي جديد در بخش توسعه منوط به تکميل مطالعات و اخذ مصوبه کميته سرمايه‌گذاري است.
کرباسيان با اشاره به فرصت به وجود آمده در رشد قيمت‌هاي جهاني، افزايش توليد را از سياست‌هاي سال آينده ايميدرو برشمرد و گفت: برنامه‌ريزي اجراي قانون برنامه ششم حداکثر 2 ماه بعد از ابلاغ قانون و پيوست‌هاي آن، ارتقاي کيفيت و توسعه منابع انساني و همچنين ارتقاي وضعيت ايمني، محيط‌زيست و کيفيت در واحدهاي عملياتي از ديگر اولويت‌هاي ايميدرو در سال آينده است.
رييس هيات عامل ايميدرو افزود: افزايش نظارت سازمان بر عملکرد شرکت‌هاي صدر اصل 44 همراه با طرح‌هاي واگذار شده و نيز وظايف ستادي واگذار شده و علاوه بر آن ساماندهي و توسعه فعاليت‌هاي توانمندسازي بخش (صندوق بيمه، آموزش، پژوهش و... ) بخشي ديگر از اولويت‌هاي سال 96 ايميدرو را تشکيل مي‌دهد.


جستجو
تبلیغات
شعار سال 1396
شرکت تهيه و توليد مواد معدني ايران
نمايشگاه معدن کرمان
 
کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به خبرگزاری تخصصی معدن می باشد.